Dobrý den,

ráda bych si zakoupila nějakou řadu s vysokým podílem keratinu, ale nejsem si jistá výběrem. Zkusila jsem již šampón Keratin Shot od Salerm Cosmetics, ale vůbec mi nevyhovoval,  i když ta maska (Salerm Keratin Shot Deep Impact Plus) nebyla špatná. Mám extrémně suché a odbarvené na blond vlasy se zničenými konečky. Můžete mi tedy doporučit šampón a masku z jiné řady než Salerm Cosmetics a i s keratinem?

Předem moc děkuji za odpověď.

Hana


 Dobrý den Hanko,

Vámi zmiňovaný šampón Salerm Keratin Shot neobsahuje keratin. Šampón Keratin Shot je vhodný jako domácí ošetření pro vlasy, které prošly technickým ošetřením zažehlením keratinu do vlasů. Šampón neobsahuje sulfáty, které podporují vymývání zažehleného keratinu z vlasů. Šampón tudíž prodlužuje efekt zažehleného keratinu ve vlasech a je velmi šetrný k vlasů a podporuje vyhlazení vlasů.

Z nabídky Salerm Cosmetics Vám můžu doporučit Šampón s proteiny ze zlaté řady nebo pro velmi zničený vlasy šampón Salerm Hi Repair. Salerm Šampón s proteiny je na bázi tekutého keratinu a je ideální pro regeneraci slabých, poškozených a suchých vlasů. Šampón neobsahuje silikony a nezatěžuje tak vlasy ani při častějším použití. Proteinový šampón patří mezi nejoblíbenější produkty Salerm Cosmetics. V případě velmi suchých a poškozených vlasů ovšem doporučujeme raději zvolit šampón Salerm Hi Repair. Šampón s keratinem a proteiny z hedvábí regeneruje a posiluje slabá místa a zanechá vlasy hydratované a vyživené.

Vámi zmiňovaná maska Salerm Keratin Shot Deep Impact Plus obsahuje na rozdíl od šampónu keratin a je velmi oblíbená mezi zákazníky. V případě, že Vám maska nevyhovuje doporučujeme vyzkoušet masku z řady Salerm Hi Repair. Maska Salerm Hi Repair stejně jako šampón obsahuje keratin a proteiny z hedvábí a je určena pro velmi poškozené a suché vlasy. Účinné látky pronikají do hloubky vlasů, kde regenerují, vyživují a hydratují vlasové vlákno od kořínků po konečky. Masku i šampón Salerm Hi Repair doprovází příjemná jemná ovocná a květinová vůně.


Nenašli jste zde řešení svého problému? Trápí Vás dlouhodobě lupy, mastné vlasy či vypadávání vlasů? Nevíte si rady s výběrem správní vlasové kosmetiky pro Vaše vlasy? Neváhejte se obrátit náš tým profesionálů. Jsme tady pro Vás.

About The Author

Akademie INHAIR je originální a exkluzivní portál zaměřený především, nikoliv pouze, na vlasy, vlasovou péči a vlasovou kosmetiku. Na českém trhu se jedná o originální projekt, který každý den přináší novinky ze světa profesionálních kadeřníků, stylistů, kosmetiky. Akademie INHAIR je určena nejen odborníkům a vyučených kadeřníkům, ale také laické veřejnosti. Redakční tým sleduje a přináší reportáže a zprávy z aktuálního dění, seminářů a školení kadeřníků a výrobců vlasové kosmetiky. Díky Akademii INHAIR budete mít stále v přehledu nejdůležitější události v oblasti vlasové péče. Díky vyčerpávajícím přehledům a spolupráci s technology nadnárodních výrobců profesionální vlasové kosmetiky jsme tak jediným a bezkonkurenčním vlasovým portálem v Česku i na Slovensku.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..