Saloos  opět září! Tentokrát se zaměříme na odličovací olej a osvěžující vodičku obsahující tea tree olej společně se svěžím citronovým aroma.

Odličovací olej jsem ještě nikdy nezkoušela. Vždy jsem byla zatím zvyklá na běžné micelární vody nebo jemná pleťová mléka. Olejů jsem se bála díky možnému zanechání mastného efektu a také aplikaci. Všechny obavy jsem ale mohla nechat stranou, jelikož díky přírodní kosmetice od Saloos jsem se opět přesvědčila, že přírodní složky v olejovém provedení+ Saloos zázrak! Konkrétně jsem vyzkoušela z řady Hydrofilních odličovacích olejů olejíček s citrusovou – lemon tea tree složkou. Zpočátku jsem si stále nebyla jistá – např. aplikací, na kterou jsem dosud nebyla zvyklá a opět jsem byla nedůvěřivá opravdu zbytečně. Odlíčení je velmi snadné – nejdříve navlhčíme odličovací tampónek vodou a na něj následně naneseme pár kapek oleje. A pak už, jak to všechny známe, jemnými krouživými pohyby pleť odlíčíme.

Saloos Lemon Tea Tree

Saloos Lemon Tea Tree pleťová voda a odličovací olej

Odličuje opravdu skvěle! Je jedním z nejlepších čistících přípravků, jaké jsem dosud použila. Dokonale odstraní každičký zbytek make-upu, bez problému díky své vysoké vlhkosti. Ale zároveň díky jemnosti odlíčí řasenku a líčení z citlivé oblasti očí, aniž by je nějak dráždil. Pleť je poté hladká, jemná a dostatečně hydratovaná, vláčná a vyživená. Ke všemu svěží citrusová vůně tomu dodává ten správný „šmak“. Tea tree olej je opěvovaný pro úžasný vlivje vhodný na akné a mastnou pokožku, má protizánětlivé účinky a celkově je opravdu blahem pro naši pleť.

Tomuto odličovacímu oleji nemám co vytknout! I balení ve skleněné lahvičce tak akorát do ruky o 50 ml je příjemnou změnou od plastových kelímků. Rozhodně ano!

A jak dopadla Lemon Tea Tree pleťová voda? O nic hůře, než předchozí adept, nicméně jemu se nevyrovná. Ale to neznamená, že by byla voda špatná, naopak! Tento jemný rozprašovačkvětinovou citrusovou vůní je úžasný společník do horkých letních dnů. Není nic lepšího než osvěžení v podobě pár stříknutí tohoto malého, voňavého a svěžího pohlazení! Zklidňuje, hydratuje, čistí pokožku. Je vhodný také na oblasti s akné, ale může se stříknout vlastně na jakoukoliv část těla. Já tedy sprej používám buď na osvěžení během dne, což je bezvadné, jelikož mě chladivá sprška vždy probudí a svěží citrusová vůně s tea tree olejem povzbudí. Nebo pak sprej aplikuji na pokožku, která je nějakým způsobem narušená – např. na štípance, drobné jizvy, akné apod.

Saloos Lemon Tea Tree pleťová voda a odličovací olej

Saloos Lemon Tea Tree pleťová voda a odličovací olej

Pleťová voda by měla být také vhodná po holení, a nebo k usnadnění rozčesávání vlasů. Avšak s tím zatím zkušenost nemám. Já jsem spíše objevila nadšení ze samotného voňavého osvěžení, než nějakých účinků. Ty nejsou nijak velké – přeci jaké velké zázraky by mohly následovat po občasné spršce? Ale malých změn jsem si přesto všimla – pokožka s lehkým akné se postupně uzdravila a akné vymizelo. Dále největší účinek nacházím v hydrataci. Ono vlastně jde především o onu hydrataci, tonizaci, uvolnění pokožky a pocit čistoty. A kvůli tomu přeci tyto spreje jsou, že?

Takže proč ne? Pro mě se pleťová voda stala nezbytným pomocníkem ve vedrech, nebo když toužím po osvěžení. Jsem si jistá, že skvěle poslouží i jako neotřelý dárek pro kamarádku, nebo si rovnou můžete udělat radost samy!

About The Author

Vendula z Českých Budějovic miluje psaní, čtení a zkoušení nových věcí a asi jako každá holka kosmetiku. Mezi její zájmy patří literatura, hra na klavír , hudba, tanec, jóga, zdravý životní styl, jídlo, móda, jízda na koni. Blogovat a psát články začala asi před dvěma roky. Od září 2015 se stala literární redaktorkou pro web Kritiky.cz. Od února 2016 začala psát knižní recenze pro literární portál cbdb.cz. Od března 2016 se připojila k týmu redaktorů na yogapoint.cz - web zabývající se jógou a zdravým životním stylem.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..