Péče o vlasy je velmi křehkou, někdy až zákeřnou záležitostí, která může natropit pěknou paseku. Proto je nejlepší svěřit se do péče osvědčeným produktům, které by měly vyživovat, zlepšovat a zkrášlovat naše vlasy, nikoliv zhoršit jejich stav, což se bohužel občas stává. Dnes vám představím dva produkty od výrobce profesionální vlasové kosmetiky MySalon. Oba dva přípravky, které jsem vyzkoušela, jsou volbou na jistotu a s jejich použitím se nemusíte obávat jakéhokoli maštění či nedostačujícího umytí vašich kadeří.  Jdeme na to!

Jako už klasicky, i tentokrát představím nejprve šampón a až potom se vrhnu na něco „extra“. Nikdy není na škodu vyzkoušet nový šampón a zjistit tak, zda by vlasy neuvítaly menší oddech od přípravku, který máte již několik let a jste víceméně spokojené. I nepatrná malá změna, jako je v tomto případě obměna šamponu, dokáže s vaším životem provést divy. Nebojte se proto experimentovat a vyzkoušet něco nového!

MySalon 3xKeratin posilující šampón a bezoplachové sérum na vlasy

MySalon 3xKeratin posilující šampón a bezoplachové sérum na vlasy

Co takhle šampón 3xKeratin od MySalonu? Z vlastních zkušeností mohu potvrdit, že se jedná o kvalitní výrobek, který si s vašimi vlasy jemně pohraje a dodá jim přesně to, co potřebují – v prvé řadě základní stavební jednotku každého vlasového vlákna: keratin. V mém případě je to dále objem, trocha přirozeného lesku a hydratace. Vlasy mám po jeho použití jemnější, lehce zářivější a živější. Myslím, si, že bych ho mohla označit jako profesionální šampon, který nikoho nezklame a se svou příjemnou vůní by se mohl hravě stát oblíbeným rodinným šamponem, nad kterým nikdo nepohrdne.

Na závěr tu mám jeden speciální tip – a to slíbený „extra produkt“. Toto označení si u mě vykouzlila lahvička vlasového spreje s keratinem, jejíž hlavním úkolem je opět dodání důležitého keratinu, následné posílení vlasů, zajištění hydratace a zvětšení objemu. Narůžovělá tekutina se svěží vůní přímo vybízí k použití a rozprášení do vlasů. Aplikace je nesmírně jednoduchá – sprej jemně vstříknete do rozčesaných vlasů, necháte pár vteřin působit, vsáknout, a je hotovo!

MySalon 3xKeratin posilující šampón

MySalon 3xKeratin posilující šampón

U mě tento růžový krasavec obstál a s důstojností mě přesvědčil o tom, že vůbec není špatné věnovat svým vlasům nadstandardní péči. Klíč je v naprosté jednoduchosti – tento proces vám zabere maximálně 10 sekund a hned se budete cítit mnohem lépe, hlavně tedy vaše vlasy. Ty onen sprej s keratinem krásně provoní, pozdvihne, budou mít větší lesk a snadněji s nimi půjde pracovat. Netvrdím, že máte sprej používat každý den – přeci si jen můžeme přiznat, že se nejedná o nic zásadního, bez čeho bychom se neobešly. Ale proč vlasům jednou za čas nedopřát trochu luxusu a odměnit je péčí, kterou si rozhodně zaslouží?

About The Author

Vendula z Českých Budějovic miluje psaní, čtení a zkoušení nových věcí a asi jako každá holka kosmetiku. Mezi její zájmy patří literatura, hra na klavír , hudba, tanec, jóga, zdravý životní styl, jídlo, móda, jízda na koni. Blogovat a psát články začala asi před dvěma roky. Od září 2015 se stala literární redaktorkou pro web Kritiky.cz. Od února 2016 začala psát knižní recenze pro literární portál cbdb.cz. Od března 2016 se připojila k týmu redaktorů na yogapoint.cz - web zabývající se jógou a zdravým životním stylem.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..