Hair Elixír – no nezní to nádherně? Už jen podle názvu si já představím zázračný elixír v podobě nějakého olejíčku, který s mými vlasy provede zázraky. Jaká je ale skutečnost? To jsem zjistila díky internetovému obchodu BioAromakosmetika, který mi Hair Elixír poskytl k recenzi, za což moc děkuji!

Již dříve jsem se něco doslechla o BioAroma – tedy 100% přírodní kosmetice pocházející z Řecka. Na jejich webu jsem si povšimla, že tam snad u hodnocení každého produktu není špatného slova, tak jsem byla více než jen zvědavá. Ještě na úvod by bylo dobré pro představení značky zmínit, že všechny výrobky jsou netestované na zvířatech, bez chemických složek – obsahují pouze rostlinné a esenciální oleje a výtažky z bylin. Což mě, a jsem si jistá, že nejsem sama, vždycky potěší.

Hair Elixír

bio aroma Hair Elixír

A teď už k Hair Elixíru! Nejprve něco o něm samotném a pak až k mému hodnocení: elixír v podobě olejovitého séra je k dostání v balení o objemu 100 ml, za cenu 325,- Kč. Tento vyživující olej na (suché) konečky vlasů slibuje jejich vyhlazení a obnovení společně s vyživením a hlavně oživením. K tomu by měly napomáhat obsažené olejíčky – a to arganový, avokádový a mandlový. Aplikaci doporučuji jen na vlhké vlasy (po jejich klasickém umytí, na jaké jsme zvyklé). Je možné aplikovat sérum i na suché vlasy, ale to nedoporučuji, vlasy jsou pak hodně mastné. Olejíček je v praktické lahvičce s rozprašovačem, takže stačí jen párkrát stříknout na konečky vlhkých vlasů a je to!

Tolik o Elixíru obecně a teď už k samotnému hodnocení! Upřímně nejsem tak nadšená, jak jsem si myslela, že budu. Není to žádné zklamání, to rozhodně ne, není to ale ani zázrak. Už u samotné aplikace jsem se zarazila, jelikož rozprašovač olej nerozstříkne rovnoměrně (jak by se také olejovitá konzistence dala rovnoměrně rozstříknout, aniž by byla pod tlakem?). Takže se často stává, že i přes mou veškerou snahu se Elixír na část vlasů dostane v nadměrném množství, takže jsou pak konečky mastné, a někam se nedostane vůbec. Tohle by chtělo ještě trochu vychytat. Je důležité si opravdu přijít na správné množství pro své vlasy, potom to už jde bez problémů.

Já vlasy nemám nijak extra zničené, ale konečky roztřepené mám, o tom žádná. A musím uznat, že po pár týdnech pravidelného používání byly znát změny. Vlasy byly jasnější, zdravější a lesklejší. Občas jsem je díky nerovnoměrné aplikaci měla mastné, to ano (což rozhodně příjemné nebylo!), ale jak jsem již psala – je důležité si přijít na vlastní dostatečné množství a je to v pořádku. Takže když to nepřeženete s množstvím, nemusíte se bát mastných vlasů. Vlasy jsou díky Elixíru uhlazené, jemné a krásně hebké na dotek. Roztřepeným konečkům určitě pomáhá „zberchat se“ a navrací jim sílu.

Hair Elixír

bio aroma Hair Elixír

Rozhodně je velký plusem příjemné složení, které se skládá z esenciálních olejů, a společně s dalšími přírodními složkami (jako např. citron, vavřín a rozmarýn) vytvářejí neodolatelnou vůni, která ve vlasech vydrží několik dnů. Je nevtíravá, ale stále v těch vlasech je, což je přesně to správné.

Shrnula bych to tedy takhle – až na počáteční nesoulad s vychytáním množství jsem s Hair Elixírem spokojená. I když cena by podle mě mohla být nižší, ale zase těch 100 ml se bude spotřebovávat jistě dlouho. S klidem ho všem doporučuji na zlobivé, roztřepené a suché konečky, které potřebují vyživit.

About The Author

Akademie INHAIR je originální a exkluzivní portál zaměřený především, nikoliv pouze, na vlasy, vlasovou péči a vlasovou kosmetiku. Na českém trhu se jedná o originální projekt, který každý den přináší novinky ze světa profesionálních kadeřníků, stylistů, kosmetiky. Akademie INHAIR je určena nejen odborníkům a vyučených kadeřníkům, ale také laické veřejnosti. Redakční tým sleduje a přináší reportáže a zprávy z aktuálního dění, seminářů a školení kadeřníků a výrobců vlasové kosmetiky. Díky Akademii INHAIR budete mít stále v přehledu nejdůležitější události v oblasti vlasové péče. Díky vyčerpávajícím přehledům a spolupráci s technology nadnárodních výrobců profesionální vlasové kosmetiky jsme tak jediným a bezkonkurenčním vlasovým portálem v Česku i na Slovensku.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..