Kadeřníci zbystřete! Společnost Salerm Cosmetics připravuje ve spolupráci s hlavním technologem J.A. Lopezem školení kadeřníků na stále velmi populární téma zesvětlování vlasů. Těšit se můžete nejen na teoretickou část, ale zejména na praktické ukázky různých technik zesvětlování vlasů s důrazem na zachování kvality vlasů.

Efektivní zesvětlování vlasů je do jisté míry alchymie. Docílit požadovaného stupně zesvětlení chce nejenom teoretické vědomosti, ale zejména pak praktické zkušenosti. Odbarvování vlasů je silný chemický zásah, jehož neodborná a nešetrná aplikace může zničit proteinovou soudržnost a poškodit tak integritu vlasových vláken. Vlasy se tak stávají křehké, což vede k jejich postupnému poškození. Jak efektivně a hlavně šetrně vlasy zesvětlovat a jaká je vhodná následné péče se dozvíte právě na chystaném školení společnosti Salerm Cosmetics, které vřele doporučujeme.

Pozvánka na školení Salerm Cosmetics

Pozvánka na školení Salerm Cosmetics

KDY?

Středa 8.11.2017 od 9:00 h. do 17:00 h.

 Čtvrtek 9.11.2017 od 9:00 h. do 17:00 h.

KDE?

Dům kultury Akord, náměstí SNP 1, Ostrava

ZA KOLIK?

990 Kč vč. DPH

Cena zahrnuje vstupenku na jeden den školení, občerstvení, oběd a dárek.

KDE KOUPIT?

Vstupenky je možné objednat na tel.: 595 136 382 nebo na emailu info@cz.salerm.com

About The Author

Akademie INHAIR je originální a exkluzivní portál zaměřený především, nikoliv pouze, na vlasy, vlasovou péči a vlasovou kosmetiku. Na českém trhu se jedná o originální projekt, který každý den přináší novinky ze světa profesionálních kadeřníků, stylistů, kosmetiky. Akademie INHAIR je určena nejen odborníkům a vyučených kadeřníkům, ale také laické veřejnosti. Redakční tým sleduje a přináší reportáže a zprávy z aktuálního dění, seminářů a školení kadeřníků a výrobců vlasové kosmetiky. Díky Akademii INHAIR budete mít stále v přehledu nejdůležitější události v oblasti vlasové péče. Díky vyčerpávajícím přehledům a spolupráci s technology nadnárodních výrobců profesionální vlasové kosmetiky jsme tak jediným a bezkonkurenčním vlasovým portálem v Česku i na Slovensku.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..