Tisková zpráva. Výrobce profesionální vlasové kosmetiky Cotril představil začátkem září novinky pro nadcházející sezónu. První z novinek je odhalení nového vlasového séra na vlasy Cotril Creative Walk YOUTH, které dodá vlasům nekonečné mládí (pozn. redakce: Youth = Mladí). Nové sérum na vlasy rozšíří řadu péče o vlasy Cotril Jalurox s liftingovém efektem.

Cotril Creative Walk YOUTH je skutečné vlasové ošetření díky důmyslnému složení. Omlazující efekt je zajištění vysokou koncentrací kyseliny hyaluronové, jež dopřeje vlasům hloubkovou hydrataci a regeneraci. Kyselina hyaluronová v kombinaci s organickým křemíkem a mořským kolagenem umožňuje séru dosáhnout viditelných výsledků ihned po prvním použití. Mineralizující a výživné sérum se pro okamžitý omlazující efekt, plnost účesu a zářivý lesk aplikuje do vlhkých vlasů.

Omlazující mineralizující sérum na vlasy Cotril Creative Walk Jalurox pro nekonečné mládí

Omlazující mineralizující sérum na vlasy Cotril Creative Walk Jalurox pro nekonečné mládí

Díky svým aktivním složkám sérum mladí Cotril Creative Walk YOUTH pečuje, vyživuje a posiluje vlasovou strukturu. Sérum současně chrání, posiluje a hydratuje kapilární strukturu vlasů. Vlasy jsou dlouhodobě chráněné a odolné vůči vnějším vlivům. Tváří nového séra Cotril Cretive Walk YOUTH se stala vždy krásná Belen Rodriguez. Jste taktéž připraveni na okamžité omlazení vlasů? Nezapomeňte nás sledovat, brzy prozradíme více.

"I look like naked but i'm wearing my Youth." Belen Rodriguez představuje nové vzácné sérum Cotril Jalurox YOUTH pro viditelně mladší vlasy.

„I look like naked but i’m wearing my Youth.“ Belen Rodriguez představuje nové vzácné sérum Cotril Jalurox YOUTH pro viditelně mladší vlasy.

(Tisková zpráva, zdroj Cotril)

About The Author

Akademie INHAIR je originální a exkluzivní portál zaměřený především, nikoliv pouze, na vlasy, vlasovou péči a vlasovou kosmetiku. Na českém trhu se jedná o originální projekt, který každý den přináší novinky ze světa profesionálních kadeřníků, stylistů, kosmetiky. Akademie INHAIR je určena nejen odborníkům a vyučených kadeřníkům, ale také laické veřejnosti. Redakční tým sleduje a přináší reportáže a zprávy z aktuálního dění, seminářů a školení kadeřníků a výrobců vlasové kosmetiky. Díky Akademii INHAIR budete mít stále v přehledu nejdůležitější události v oblasti vlasové péče. Díky vyčerpávajícím přehledům a spolupráci s technology nadnárodních výrobců profesionální vlasové kosmetiky jsme tak jediným a bezkonkurenčním vlasovým portálem v Česku i na Slovensku.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..