Dobrý den,

chtěla bych Vás poprosit, jestli mi můžete poradit nějaký přípravek – regenerační keratinovou kůru, která se nezažehluje do vlasů (nechci je tepelně ničit), která opravdu pomůže k regeneraci suchých, lámavých a odbarvených vlasů? Vlasy mám cca pod lopatky, svoje přirozeně vlnité, ale po rozčesání jsou krepaté. Vlasy mám odbarvované a zničené též žehličkou. Dvakrát jsem podstoupila keratinové narovnání vlasů, i to si myslím, že mým vlasům docela prospělo. Nyní jsem se rozhodla, že bych místo narovnávání raději podpořila své vlny, i z důvodu stálého žehlení a ničení vlasů. Stačí, že ji m momentálně dávám zabrat tím odbarvováním. Popřípadě mi můžete doporučit i nějaký šampon, kondicionér a další regenerační a stylingové přípravky na vlasy, které podpoří regeneraci a vlnitost 🙂

Předem moc děkuji.

s podzravem Magda

Dobrý den Magdo,

děkujeme za Váš dotaz. Z přípravků pro revitalizaci vlasového stonku, které se nezažehlují a jsou určeny pro podporu vln vlnitých vlasů Vám můžeme doporučit vlasovou kosmetiku Cotril Creative Walk Curl. Tato řada obsahuje mimo jiné aminokyseliny keratinu, které jsou tak malé, že vyplní i drobné trhlinky vlasového vlákna. Tato ucelená řada zahrnuje šampón pro perfektní vlasy, balzám pro perfektní vlasy a stylingový krém Curl Cream. Výhodou této řady je, že byla vytvořena tak, aby vlasy nepůsobily těžce a zplihle. Produkty Cotril Creative Walk určené pro vlnité vlasy zvýrazňují přirozené vlnění vlasů a zlepšují tvarovou paměť vlnité struktury vlasů. Obsažené aktivní látky a přírodní složky vlasy hydratují, vyživují a dávají lesk.

Výhodou značky Cotril je i fakt, že kombinuje přírodní extrakty se syntetikou, která znásobuje efekt obnovy vlasů. V Cotrilu jsou si vědomi, že přírodní složky sehrávají důležitou roli, ovšem samy o sobě vlasům nepřináší valný efekt. Proto do produktů přidávají umělé „agenty“, které přírodní složky dopraví tam, kde účinně působí.

Pro opravdu silnou regeneraci vlasů zákazníkům doporučujeme keratinovou masku Salerm Deep Impact Plus. Maska je ovšem vhodná zejména pro dosažení efektu rovných vlasů. Maska je docela „těžká“a vytváření vln a loken by mohla zkomplikovat zejména u jemných vlasů.


Nenašli jste zde řešení svého problému? Trápí Vás dlouhodobě lupy, mastné vlasy či vypadávání vlasů? Nevíte si rady s výběrem správní vlasové kosmetiky pro Vaše vlasy? Neváhejte se obrátit náš tým profesionálů. Jsme tady pro Vás.

About The Author

Akademie INHAIR je originální a exkluzivní portál zaměřený především, nikoliv pouze, na vlasy, vlasovou péči a vlasovou kosmetiku. Na českém trhu se jedná o originální projekt, který každý den přináší novinky ze světa profesionálních kadeřníků, stylistů, kosmetiky. Akademie INHAIR je určena nejen odborníkům a vyučených kadeřníkům, ale také laické veřejnosti. Redakční tým sleduje a přináší reportáže a zprávy z aktuálního dění, seminářů a školení kadeřníků a výrobců vlasové kosmetiky. Díky Akademii INHAIR budete mít stále v přehledu nejdůležitější události v oblasti vlasové péče. Díky vyčerpávajícím přehledům a spolupráci s technology nadnárodních výrobců profesionální vlasové kosmetiky jsme tak jediným a bezkonkurenčním vlasovým portálem v Česku i na Slovensku.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..