Kvalita, inovace a image „Made in Italy“. Produktová řada Maxima od italského výrobce Vitalfarco je výsledkem investic do nových technologií a 45 letých zkušeností v oblasti vlasové péče. Portfolio produktů Maxima uspokojuje nejnáročnější požadavky kadeřníků, kteří se potřebují spolehnout na silného partnera garantujícího kvalitní produkty profesionální péče a chemie. 

Maxima AntiAge Therapy je ochranné a revitalizační ošetření pro všechny typy vlasů a je ideální pro velmi časté použití bez obav ze zatížení vlasů. Složení s arganovým olejem, který je velmi dobře znám pro své antioxidační a regenerační schopnosti; s keratinem, který vlasy dělá pevnější a pružnější; a s pantenolem, který dodává hydrataci a preventivně chrání před ztrátou lesku. Řada AntiAge Therapy dodává vlasům výživu bez zatížení, dodává vlasům jemnost, hebkost a lesk. Kompletní řada Maxima AntiAge Therapy celkem zahrnuje tři produkty profesionální vlasové péče: šampón AntiAge Therapy, masku AntiAge Therapy a stylingový krém AntiAge Therapy.

Maxima AntiAge Therapy pro výživu vlasů

Maxima AntiAge Therapy pro výživu vlasů

Kompletní řada Maxima AntiAge Therapy celkem zahrnuje tři produkty profesionální vlasové péče: šampón AntiAge Therapy, masku AntiAge Therapy a stylingový krém AntiAge Therapy.

Šampón AntiAge Therapy: delikátní mytí vlasů bez parabenů a silikonů

Základem kvalitní vlasové péče je dobrý šampón. Šampón, který na jedné straně vlasy velmi dobře zbaví nečistot, ale na druhé straně nedráždí a nevysušuje. Odpovědí je šampón Maxima AntiAge Therapy. Neobsahuje parabeny a je tak vhodný i pro velmi citlivé jedince. Šampón AntiAge Therapy je vhodný pro všechny typy vlasů a díky své jemnosti je možná jeho každodenní aplikace. Díky obsahu arganového oleje, panthenolu a tekutého keratinu ocení jeho schopnosti také suché vlasy, kterým dodá vláhu a pružnost bez zatížení. Po aplikaci jsou vlasy hebké, pružné a lesklé.

Maska AntiAge Therapy: Intenzivní hydratace

Externí hydratace je důležitá pro všechny typy vlasů. Vlasy jsou přirozeně (interně) hydratovány mazem, který je produkován mazovou žlázou ve vlasovém folikulu. Tato interní hydratace ovšem nestačí, alespoň ne v civilizovaném světě! Časté mytí vlasů, styling vlasů, barvení vlasů, odbarvování vlasů, smog, prach, nečistoty v ovzduší, UV záření a další a další negativní faktory ovlivňují přirozenou hydrataci vlasů. Proto je v současnosti nutné všem typům vlasů dodávat vláhu externě pomocí kvalitních vlasových masek. A logicky. Více stresované vlasy potřebují vyšší frekvenci dodatečné hydratace, než ty, které jsou relativně „v klidu“.

Regenerační schopnosti masky Maxima AntiAge Therapy ocení zejména stresované, hůře rozčesatelné, suché, barvené a jinak chemicky ošetřované vlasy. Občasnou intenzivní hydrataci si ovšem zaslouží všechny vlasy, které nechtějí být poznamenány „zubem času“. Arganový olej zachovává mladistvý vzhled vlasů, zatímco keratin regeneruje vlasové vlákno a dodává vlasům pevnost a pružnost. Maska vlasům poskytuje intenzivní hydrataci, obnovuje plnost, hebkost a lesklost vlasů. Maska AntiAge Therapy neobsahuje parabeny a ani konzervanty MIT a MCIT a je tak velmi vhodná i pro velmi citlivé jedince.

Krém AntiAge Therepy: Perfektní styling, ochrana a péče v jednom

U kvalitní vlasové péče bychom neměli zapomínat na produkty, které se z vlasů neoplachují, tzv. „leave in“ produkty. Jejich nespornou výhodou je fakt, že nejenže mohou působit během celého dne a vlasy tak průběžně hydratovat, ale zejména to, že vlasy chrání před okolním prostředím. Na ochranu vlasů před UV zářením, smogem, prachem a dalšími negativními vlivy se velmi často zapomíná. Tito činitelé jsou ovšem zejména odpovědni za předčasným stárnutím vlasů a jejich chřadnutím.

Krém ve spreji Maxima AntiAge Therapy je inovativní, unikátní a praktické Anti-Age ošetření vlasů, které je založeno na pozitivních účincích arganového oleje, keratinu a pantenolu. Okamžitě přeměňuje všechny typy vlasů: dodává lesk, hydrataci, hebkost a disciplínu. A navíc chrání proti poškození vlasů z důvodu tepelných zásahů (vysoušení vlasů, žehlení nebo kulmování vlasů) a před škodami environmentálního charakteru. Krém AntiAge Therapy je multifunkční produkt bez parabenů, který ocení všechny typy vlasů.

Maxima AntiAge Therapy pro výživu vlasů

Maxima AntiAge Therapy pro výživu vlasů

About The Author

Akademie INHAIR je originální a exkluzivní portál zaměřený především, nikoliv pouze, na vlasy, vlasovou péči a vlasovou kosmetiku. Na českém trhu se jedná o originální projekt, který každý den přináší novinky ze světa profesionálních kadeřníků, stylistů, kosmetiky. Akademie INHAIR je určena nejen odborníkům a vyučených kadeřníkům, ale také laické veřejnosti. Redakční tým sleduje a přináší reportáže a zprávy z aktuálního dění, seminářů a školení kadeřníků a výrobců vlasové kosmetiky. Díky Akademii INHAIR budete mít stále v přehledu nejdůležitější události v oblasti vlasové péče. Díky vyčerpávajícím přehledům a spolupráci s technology nadnárodních výrobců profesionální vlasové kosmetiky jsme tak jediným a bezkonkurenčním vlasovým portálem v Česku i na Slovensku.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..