Řasenek je dnes na trhu nespočet. Vždyť je to také jedna z prvních a těch nejdůležitějších věcí, po kterých sáhneme, když se chceme nalíčit a zvýraznit své oči. Přestože jsou vedle klasické černé barvy k dostání i v mnoha dalších – někdy dokonce velmi netradičních – variantách, musím podotknout, že najít kvalitní hnědou řasenku pro mě byl problém, který se se mnou táhl několik měsíců. Jak těžké (a kolikrát nemožné) bylo sehnat hnědou verzi své oblíbené řasenky! Konečně jsem našla svého vítěze – prodlužující řasenku They’re Real!, kterou si patřičně střežím a ráda se s vámi podělím o mé dojmy.

Už od letmého pohledu atraktivní a svým obalem elegantní řasenku They’re Real! je možné pořídit celkem v úctyhodných 3 odstínech (černá, hnědá a modrá). Tento zázrak slibuje především prodloužení a obarvení řas, zvětšení jejich objemu a dlouhodobou výdrž.

They're Real! gelové oční linky a řasenka

They’re Real! gelové oční linky a řasenka

A ono to tak skutečně je. Někdy výrobci slibují něco, co jejich produkty vůbec nesplňují, a tak se není čemu divit, že jsme pak zklamaní. O to víc ošemetnější jsou dražší záležitosti – na ty mají kupující ještě vyšší nároky, a proto prodejcům častokrát nezbývá nic jiného, než naslibovat hory doly. U Benefitu však s klidným srdcem mohu říct, že co je psáno, to je opravdu dáno – o tom jsem se již mnohokrát utvrdila.

Proto, když mám nyní vyjádřit svůj názor, tak budu vlastně jen jinými slovy papouškovat to, co jsem již napsala. Stačí pár tahů a řasenka vám vykouzlí nádherné řasy – viditelně je prodlouží, pozvedne, dodá objem a krásnou výraznou, přesto stále přirozenou, barvu. Nesmím zapomenout zmínit ani její dlouhou životnost – po několikatýdenním používání řasenka nenese téměř žádné známky používání, vypadá jako nová a vůbec nevysychá.

Velkou a asi jedinou nevýhodou je vysoká cena. Nebudu říkat, že není, protože faktem je, že Benefit Cosmetics patří mezi drahou a luxusní kosmetiku. To nikdo ničím nezamluví. Takovou obyčejnou řasenku, která vás zaujme ve výloze drogerie, si bez většího rozmýšlení snadno pořídíte, protože za ní dáte klidně pouhých 100,- Kč. Ale takhle to s Benefitem není – asi každý si dvakrát rozmyslí, zda skutečně má cenu pořizovat si řasenku za 830,- Kč. Pravda je taková, že vyplatí, protože její výdrž a služba, kterou vám prokáže, mnohokrát předčí její pořizovací (a zdánlivě zbytečně vysokou) cenu.

Líčení očí však samozřejmě není jen o řasách, ačkoliv ty hrají hlavní roli. Vedle řasenky jsem ze stejné řady They’re Real! vyzkoušela ještě gelové oční linky v peru, taktéž v hnědém odstínu. Ačkoliv nejsem velká fanynka očních linek a mám mnohem radši tradiční kombinaci řasenky a decentních stínů, překvapilo mě, jak oční linky mohou být tenké a vkusné.

Gelové oční linky

Gelové oční linky

Tyto gelové linky mají podobné vlastnosti jako řasenka – vydrží celý den (k jejich odlíčení je potřeba kvalitní odličovač, jinak je dolů nedostanete), dále poskytují intenzivní barvu a je možné s nimi vytvořit jakýkoliv tvar, délku či tloušťku přesně podle vašich představ. Obrovským plusem je praktický aplikátor, který umožňuje precizní a jednoduchou aplikaci, takže linky může bezpečně použít skutečně každý, i úplný začátečník – stejně jako já. Další výhodu představuje jejich 100% voděodolnost a to, že drží jako kámen, tudíž je nerozmaže prakticky vůbec nic.

Myslím si, že Benefit Cosmetics si rozhodně zaslouží velikánkou pochvalu. Tato společnost je nadčasová, originální a zábavná, přesto si ale dokáže udržet vysokou kvalitu, prestiž, neustále vytváří něco nového a hravě splní požadavky všech zákazníků, nehledě na zvláštní typ pleti či neobvyklou barvu obočí. Dávám plný počet bodů a těším se, s čím novým Benefit za nějaký čas zase přijde. Už teď si troufám tvrdit, že to bude stát za to!

About The Author

Vendula z Českých Budějovic miluje psaní, čtení a zkoušení nových věcí a asi jako každá holka kosmetiku. Mezi její zájmy patří literatura, hra na klavír , hudba, tanec, jóga, zdravý životní styl, jídlo, móda, jízda na koni. Blogovat a psát články začala asi před dvěma roky. Od září 2015 se stala literární redaktorkou pro web Kritiky.cz. Od února 2016 začala psát knižní recenze pro literární portál cbdb.cz. Od března 2016 se připojila k týmu redaktorů na yogapoint.cz - web zabývající se jógou a zdravým životním stylem.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..