Dobrý den,

potřebovala bych od Vás poradit s výběrem vlasové kosmetiky zn. Salerm. Nyní používám tohle: Salerm Keratin Shot šampón + Salerm Keratin Shot maska Deep Impact plus. Mám melír, který si nechávám odrůst. Bohužel jsem si melírováním zničila vlasy a proto si chci nechat narůst zase svou „hřívu“ co jsem dříve měla 🙂 Proto bych potřebovala poradit s výběrem této vlasové kosmetiky (která by byla pro mé vlasy tou pravou … ) A kdyby byla nějaká rada na rychlejší růst vlasů – byla bych moc ráda 🙂

Předem děkuji za odpověď a přeji pěkný zbytek dne.

Veronika

Dobrý den Veroniko,

Vámi zmiňovaný šampón Salerm Keratin Shot je vhodný především jako domácí ošetření pro vlasy, které prošly technickým ošetřením zažehlením keratinu do vlasů. Šampón neobsahuje sulfáty, které podporují vymývání zažehleného keratinu z vlasů. Šampón obsahuje pouze jemné mycí tenzidy pro šetrné umývání vlasů, ale neobsahuje žádné výživné látky pro výživu, hydrataci a regeneraci vlasů.

Z nabídky Salerm Cosmetics Vám můžu doporučit Salerm Šampón s proteiny ze zlaté řady nebo pro velmi zničený vlasy šampón Salerm Hi Repair. Salerm Šampón s proteiny je na bázi tekutého keratinu a je ideální pro regeneraci slabých, poškozených a suchých vlasů. Šampón neobsahuje silikony a nezatěžuje tak vlasy ani při častějším použití. Proteinový šampón patří mezi nejoblíbenější produkty Salerm Cosmetics. V případě velmi suchých a poškozených vlasů ovšem doporučujeme raději zvolit šampón Salerm Hi Repair. Šampón s keratinem a proteiny z hedvábí regeneruje a posiluje slabá místa a zanechá vlasy hydratované a vyživené.

Ve Vašem případě bych doporučoval vyměnit masku Salerm Keratin Shot Deep Impact Plus za masku z řady Salerm Hi Repair. Salerm maska Hi Repair stejně jako šampón obsahuje keratin a proteiny z hedvábí a je určena pro velmi poškozené a suché vlasy. Účinné látky pronikají do hloubky vlasů, kde regenerují, vyživují a hydratují vlasové vlákno od kořínků po konečky. Masku i šampón Salerm Hi Repair doprovází příjemná jemná ovocná a květinová vůně.

Rychlost růstu vlasů je velmi individuální a kromě dalších faktorů je ovlivněna také genetickou výbavou. Velmi oblíbený šampón pro podporu růstu vlasů a zastavení vypadávání je šampón Biokera proti vypadávání. Šampón byl nedávno hodnocen uživatelem na portálu heuréka.cz následovně: „Nevím, jak s účinkem proti vypadávání vlasů… používám spíše jako prevenci, ale mám dojem, že opravdu nějak stimuluje růst, protože po dlouhé době, co mi vlasy dorůstaly vždy jen do určité délky, tuto délku přerostly a všimlo si toho i okolí :o“.

Dále máme v nabídce Salerm ampule z rostlinné placenty. Díky vysokému obsahu nutričních hodnot se zvyšuje intercelulární metabolismus stimulující vlasové folikuly a urychlující růst vlasů. Kombinace esenciálních aminokyselin, bílkovin a vitamínů nejen účinně zastavuje vypadávání vlasů, ale také podporuje kvalitu slabých a lámavých vlasů


Nenašli jste zde řešení svého problému? Trápí Vás dlouhodobě lupy, mastné vlasy či vypadávání vlasů? Nevíte si rady s výběrem správní vlasové kosmetiky pro Vaše vlasy? Neváhejte se obrátit náš tým profesionálů. Jsme tady pro Vás.

About The Author

Akademie INHAIR je originální a exkluzivní portál zaměřený především, nikoliv pouze, na vlasy, vlasovou péči a vlasovou kosmetiku. Na českém trhu se jedná o originální projekt, který každý den přináší novinky ze světa profesionálních kadeřníků, stylistů, kosmetiky. Akademie INHAIR je určena nejen odborníkům a vyučených kadeřníkům, ale také laické veřejnosti. Redakční tým sleduje a přináší reportáže a zprávy z aktuálního dění, seminářů a školení kadeřníků a výrobců vlasové kosmetiky. Díky Akademii INHAIR budete mít stále v přehledu nejdůležitější události v oblasti vlasové péče. Díky vyčerpávajícím přehledům a spolupráci s technology nadnárodních výrobců profesionální vlasové kosmetiky jsme tak jediným a bezkonkurenčním vlasovým portálem v Česku i na Slovensku.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..