Chci dobrého kadeřníka! Můžete mi nějakého doporučit? Tuhle otázku nám návštěvníci našeho webu pokládají téměř každý den. Doposud totiž neexistoval žádný ucelený web, který by se zabýval zhodnocením kadeřnického umu kadeřníků. Web JedenSalon.cz ovšem konečně přináší revoluci v hodnocení kadeřnických, kosmetických a jiných zkrášlujících služeb.

Internetový portál JedenSalon.cz nenabízí  pouze recenze kadeřnického a kosmetického umění kadeřníků a kosmetiček, ovšem web JedenSalon.cz umožňuje také:

  • Porovnat cenu služeb
  • Ověřit dostupnost služby v konkrétním termínu
  • Pohodlně si zarezervovat termín
  • Připomenutí termínu návštěvy prostřednictvím emailu nebo SMS
Kadeřnické křeslo Ceriotti

📷 CERIOTTI, ITALY

Přidaná hodnota pro vaše zákazníky

Nabídněte svým zákazníkům přidanou hodnotu. Pouze tak můžete v těžkém konkurenčním prostředí uspět. Nestačí být pouze dobrým kadeřníkem nebo dobrou kosmetičkou. Abyste získali nové zákazníky, musíte jim nejprve o sobě dát vědět. Portál JedenSalon.cz vám nabízí exkluzivní možnost jak rozšířit stávající klientelu o další zákazníky! A každý, kdo pracuje ve službách ví, že spokojený zákazník se nejenže rád vrací, ale také poskytuje reference svým kamarádům, známým a rodině.

Že nové klienty nepotřebujete?

V tomto případě vám gratulujeme k úspěchu. Výhoda portálu JedenSalon.cz ovšem netkví pouze v získávání nových zákazníků. I o ty stávající je nutno pečovat a nabízet jim stále nové a nové služby a úkony. Pouze tak si získáte jejich loajalitu. Prostřednictvím webu JedenSalon.cz navíc zákazníkům usnadníte návštěvu vašeho salónu. Prostřednictvím webového rozhraní portálu JedenSalon.cz si může zákazník zarezervovat termín návštěvy Vašeho salónu. To nejenže šetří čas Vám, ale také Vašim zákazníkům. A navíc, už se Vám stalo, že Vám objednaný klient nepřišel s tím, že na návštěvu vašeho salónu zapomněl? Portál JedenSalon.cz vašim zákazníkům prostřednictvím SMS a emailu připomene, že se blíží termín návštěvy. Již žádné další prostoje díky zapomnětlivým zákazníkům.

Cena služeb hraje prim?

Mnoho kadeřníků se stále mylně domnívá, že čím budou levnější, tím mají větší šanci u zákazníků uspět. Toto tvrzení již ovšem neplatí v takové míře, jako tomu bylo v dobách minulých. Stále více zákazníků je v současnosti ochotno vynaložit větší peněžní obnos za poskytnutou službu. Ovšem očekávají kvalitu a preciznost provedení.

Pokud jsou přesto vaší cílovou skupinou spořiví zákazníci, rozhodně možnost cenového srovnání s konkurencí uvítáte. Na druhou stranu, pokud jste přesvědčeni, že kvalita vašich služeb je nadstandardní a nebojíte si za ni nechat zaplatit, je nutné, aby zákazníci o vašich kvalitách věděli. Cenové srovnání s konkurencí a recenze od zákazníků jsou součástí portálu JedenSalon.cz.

JEDEN SALON | Kadeřnictví, kosmetika i salóny krásy. Vše najdete na jednom místě.

JEDEN SALON | Kadeřnictví, kosmetika i salóny krásy. Vše najdete na jednom místě.

About The Author

Akademie INHAIR je originální a exkluzivní portál zaměřený především, nikoliv pouze, na vlasy, vlasovou péči a vlasovou kosmetiku. Na českém trhu se jedná o originální projekt, který každý den přináší novinky ze světa profesionálních kadeřníků, stylistů, kosmetiky. Akademie INHAIR je určena nejen odborníkům a vyučených kadeřníkům, ale také laické veřejnosti. Redakční tým sleduje a přináší reportáže a zprávy z aktuálního dění, seminářů a školení kadeřníků a výrobců vlasové kosmetiky. Díky Akademii INHAIR budete mít stále v přehledu nejdůležitější události v oblasti vlasové péče. Díky vyčerpávajícím přehledům a spolupráci s technology nadnárodních výrobců profesionální vlasové kosmetiky jsme tak jediným a bezkonkurenčním vlasovým portálem v Česku i na Slovensku.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..