Dobrý den,

prosím o informace o barvách na vlasy Medavita. Před pár dny jsem byla v kadeřnictví a nechala si udělat dvoubarevný melír blond a světle hnědé proužky jako kontrast (přírodní vlasy jsou tmavší blond). Bohužel výsledná barva je tmavší, než bych chtěla. Zajímalo by mne, jestli bych mohla pomocí stříbrné (nebo jiné) masky Medavita docílit světlejšího blond odstínu vlasů.

Děkuji
Lucie

Dobrý den Lucie,

stříbrná maska Medavita byla speciálně vytvořena pro tónování melíru. Dokáže vlasy zesvětlit až o několik tónů. Záleží ovšem na typu a stavu vlasů. Díky obsahu ovocných kyselin vlasy nevysušuje, ale právě naopak. Oproti stříbrným šampónům vlasy vyživuje a podporuje. Síla zesvětlení melíru je závislá na době působení, které se pohybuje od 15-45 minut.

Aplikace masky je plně kontrolovaný proces, tedy vždy po 5 minutách působení zkontrolujte stav odstínu. Posíláme Vám odkaz na diskuzní fórům omlazení.cz. Zde naleznete fotografii výsledného efektu stříbrné masky Medavita


Nenašli jste zde řešení svého problému? Trápí Vás dlouhodobě lupy, mastné vlasy či vypadávání vlasů? Nevíte si rady s výběrem správní vlasové kosmetiky pro Vaše vlasy? Neváhejte se obrátit náš tým profesionálů. Jsme tady pro Vás.

About The Author

Akademie INHAIR je originální a exkluzivní portál zaměřený především, nikoliv pouze, na vlasy, vlasovou péči a vlasovou kosmetiku. Na českém trhu se jedná o originální projekt, který každý den přináší novinky ze světa profesionálních kadeřníků, stylistů, kosmetiky. Akademie INHAIR je určena nejen odborníkům a vyučených kadeřníkům, ale také laické veřejnosti. Redakční tým sleduje a přináší reportáže a zprávy z aktuálního dění, seminářů a školení kadeřníků a výrobců vlasové kosmetiky. Díky Akademii INHAIR budete mít stále v přehledu nejdůležitější události v oblasti vlasové péče. Díky vyčerpávajícím přehledům a spolupráci s technology nadnárodních výrobců profesionální vlasové kosmetiky jsme tak jediným a bezkonkurenčním vlasovým portálem v Česku i na Slovensku.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..