Dobrý den,

používám placentové ampule Evolution a ráda bych se zeptala, zda smím po aplikaci ampule vlasy žehlit. Děkuji za odpověď.

S pozdravem Jana

Dobrý den Jano,

děkujeme za Váš dotaz. Placentové ampule Evolution jsou určeny pro aplikaci na vlasovou pokožku, nikoliv na vlasové délky. Po aplikaci je možné pokračovat v úpravě vlasů jako obvykle (žehlení, fénování, kulmování). Při častém žehlení vlasů je vhodné používat vlasovou kosmetiku s ochrannými termo-aktivními filtry (např. tekuté krystaly Young JAM Crystal Fluid). Vlas při vysokých teplotách ztrácí přirozenou vlhkost a je náchylnější na lámání či třepení.

Placentové ampule jsou vhodné pro ošetření a řešení problémů s vlasovou pokožkou. Placentární protein vyživuje vlasové cibulky, čímž podporuje růst nových vlasů. Placentový protein podporuje rychlost růstu a sílu nových vlasů. Taktéž napomáhá normalizovat činnost mazových žláz. Při pravidelném používání budou vlasy vitální a plné síly.

Ampule se po rozlomení (doporučujeme pomocí ručníku či utěrky) aplikuje přímo na vlhkou vlasovou pokožku po mytí vlasů.Vlasy netřete ručníkem, ale přebytečnou vodu po mytí vlasů jemně vysušte.

Pro dostatečné vyživení vlasové pokožky je nutné použít celý obsah ampule. Po nanesení celé ampule na vlasovou pokožku je vhodné provést jemnou masáž – krouživými pohyby polštářky prstů či jemnými poklepáními polštářky prstů. Masáž zvyšuje prokrvení vlasové pokožky a zlepšuje průnik aktivních látek do přímo vlasových kořínků.


Nenašli jste zde řešení svého problému? Trápí Vás dlouhodobě lupy, mastné vlasy či vypadávání vlasů? Nevíte si rady s výběrem správní vlasové kosmetiky pro Vaše vlasy? Neváhejte se obrátit náš tým profesionálů. Jsme tady pro Vás.

About The Author

Akademie INHAIR je originální a exkluzivní portál zaměřený především, nikoliv pouze, na vlasy, vlasovou péči a vlasovou kosmetiku. Na českém trhu se jedná o originální projekt, který každý den přináší novinky ze světa profesionálních kadeřníků, stylistů, kosmetiky. Akademie INHAIR je určena nejen odborníkům a vyučených kadeřníkům, ale také laické veřejnosti. Redakční tým sleduje a přináší reportáže a zprávy z aktuálního dění, seminářů a školení kadeřníků a výrobců vlasové kosmetiky. Díky Akademii INHAIR budete mít stále v přehledu nejdůležitější události v oblasti vlasové péče. Díky vyčerpávajícím přehledům a spolupráci s technology nadnárodních výrobců profesionální vlasové kosmetiky jsme tak jediným a bezkonkurenčním vlasovým portálem v Česku i na Slovensku.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..