Vypadávání vlasů je přirozenou součástí vývojových fází vlasů. Co je pro nás podstatné je intenzita, s jakou vlasy vypadávají. Problém s nadměrným vypadáváním se zejména týká zejména mužů, ovšem ženy nejsou z této nepříjemné záležitost vyloučeny. Podrobnější informace ohledně vypadávání vlasů lze dočíst v článku Problémy s vypadáváním vlasům.

Novinkou na českém trhu jsou přípravky profesionální vlasové kosmetiky MySalon, které se mimo jiné zabývají problémy s vypadáváním vlasů. MySalon Professionalpřináší regenerační ošetření ve dvou krocích, které vaše vlasy zpevní, ošetří, oživí a hlavně: eliminují vypadávání. První krok ošetření zahrnuje šampónování s MySalon ANTICAIDA, poté následuje druhá fáze ve formě lociónu MySalon TRATAMIENTO ANTICAIDA.

Přípravky MySalon se vyznačují obsahem přírodních látek, které aktivně a ověřeně bojují proti specifickým problémům s vlasy. Vlasové přípravky, které aktivně účinkují proti vypadávání, obsahují výtažky z MALABARu. Pterocarpus marsupium (Malabar) je indický středně velký až velký strom, který může dorůst výšky až 30 metrů. Již od starověku se využívá v medicíně pro své prokrvující schopnosti. Zvýšené prokrvení vlasové pokožky pozitivně ovlivňuje růst vlasů a eliminuje jejich vypadávání. Navíc výtažky z malabaru přispívají k rychlé regeneraci buněk. Malabar vyniká obsahem aktivní látek, jako jsou: pterostilbene (antioxidant), alkaloidy a taniny.

Vlasová kosmetika MYSALON ANTICAIDA navíc obsahuje extrakt z ženšenu a výtažky z kořene lopuchu (arctium majus extract). Extrakt z lopuchu zlepšuje krevní oběh, zpomaluje vypadávání vlasů, posiluje vlasové folikuly a podporuje zdravý růst vlasů. Rovněž reguluje aktivitu mazových žláz a má normalizační a zklidňující účinky na pokožku hlavy. Extrakt z kořene z lopuchu spolu s výtažky z ženšenu vytváří dokonalou kombinaci pro posílení vlasových kořínků. Sada výrobků MySalon Professional obsahuje následující produkty pro Vaše řešení problémů s vypadáváním a ztrátou vlasů.

1. Krok – šampón MySalon ANTICAIDAMySalon Šampón Anticaida zpomaluje vypadávání vlasů a revitalizuje vlasovou pokožku. Obsahuje výtažky z malabaru, které účinně aktivují vlasový růst. Šampón zlepšuje prokrvení a prodyšnost vlasové pokožky. Balení 1000 ml.

 2. Krok – loción MySalon TRATAMIENTO ANTICAIDAOšetření ve formě sprejeMySalon Tratamiento Anticaida účinně zastavuje vypadávání vlasů. Výtažky z malabaru poskytují vlasové pokožce a vlasům zdraví, sílu a vitalitu. Balení 250 ml.

About The Author

Akademie INHAIR je originální a exkluzivní portál zaměřený především, nikoliv pouze, na vlasy, vlasovou péči a vlasovou kosmetiku. Na českém trhu se jedná o originální projekt, který každý den přináší novinky ze světa profesionálních kadeřníků, stylistů, kosmetiky. Akademie INHAIR je určena nejen odborníkům a vyučených kadeřníkům, ale také laické veřejnosti. Redakční tým sleduje a přináší reportáže a zprávy z aktuálního dění, seminářů a školení kadeřníků a výrobců vlasové kosmetiky. Díky Akademii INHAIR budete mít stále v přehledu nejdůležitější události v oblasti vlasové péče. Díky vyčerpávajícím přehledům a spolupráci s technology nadnárodních výrobců profesionální vlasové kosmetiky jsme tak jediným a bezkonkurenčním vlasovým portálem v Česku i na Slovensku.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..