Oleje na vlasy jsou stále populárnější a oblíbenější. Stávají se tak nezbytným doplňkem produktů vlasové kosmetiky pro dosažení perfektního vzhledu vlasů. Pro dosažení krásných, lesklých a hebkých vlasů by vlasový olej měl být každodenní součástí vlasové péče a vlasového stylingu. V Salerm Cosmetics si důležitost olejů uvědomují a právě proto se rozhodli pro výrobu olejů Arganology a Grapeology, které rozšiřují produktovou řadu Salerm Biokera. Arganology nabízí blahodárné účinky velmi oblíbeného arganového oleje, druhý olej Grapeology pak těží z aktivních účinků hroznového oleje.

Oba dva oleje jsou perfektním pomocníkem pro dosažení zdravých, krásných a lesklých vlasů. Jsou ideální pro všechny typy vlasů. Grapeology pak upřednostní zejména majitelky a majitelé jemných vlasů bez objemu. Grapeology se díky své lehkosti rychle vstřebává a díky tomu může být používáno častěji bez strachu z nahromadění nežádoucích zbytků. Olej Grapeology má vysoké koncentrace antioxidačních látek s anti-age efektem a navíc jeho fialové zbarvení ocení zejména nositelé šedivých a melírovaných vlasů, které z důvodu oxidace  postupem času žloutnou. Grapeology a jeho fialové pigmenty zamezují a eliminují nežádoucí žlutých nádech. Hroznový olej a jeho vynikající účinky jsou známy již po celá staletí. Ve vlasové kosmetice se ovšem s hroznovým olejem setkáváme málokdy. Nicméně Salerm Cosmetics si důležitost hroznů uvědomuje a je velmi hrdý na to, že se stal jedním z prvních výrobců vyrábějící vysoce kvalitní hroznový olej na vlasy Salerm Biokera Grapeology.

Hroznový olej je vyráběn lisováním hroznových jader, které jsou odpadem při výrobě vína. Kvalitní hroznový olej je získáván lisováním za studena. Pro zajímavost, pro jeden litr hroznového oleje je zapotřebí 40 kg zrníček, což se přibližně rovná 2 tunám hroznů. Hroznový olej se pro své skvělé účinky v oblasti péče o pleť a o vlasy začal používat již ve středověku. Pro hroznový olej je typická jeho lehká struktura, která se rychle vstřebává do vlasů. Obsahuje nejdůležitější antioxidant, vitamín E. Mimo to je bohatý na vitamíny B, C, A a F. Do budoucna lze očekávat, že význam hroznového oleje v kosmetickém průmyslu výrazně poroste.

Vlastnosti arganového oleje jsou přeci jen známější pro své intenzivní léčebné účinky. Arganový olej byl tradičně produkován alchymisty al-Andalus a v Salerm Cosmetics se rozhodli tuto tradici oživit produktem  Salerm Biokera Arganology. Arganology je vhodný pro všechny typy vlasů, dodává vlasům lesk, jas, sílu. Revitalizuje poškozené vlasy a dodává sametovou texturu.

Arganový olej patří v současnosti mezi nejdražší oleje na světe. Jeho výroba je nejenže časově náročná, ale kvalitní arganový olej se dá vyrobit pouze na jednom místě v celém světě, v Maroku. Arganový olej má více než dvojnásobné množství antioxidačních látek než olivový olej a zároveň obsahuje mnohem více látek, které mají zásadní dopad na lidské zdraví a krásu. Arganový olej vyniká protizánětlivými účinky, zvyšuje lesk vlasů a udržuje ve vlasech hydrataci, která je velmi důležitá pro zdraví a pružnost vlasů.

Arganology a Grapeology jsou nemastné a rychle se vstřebávající oleje. Pro dosažení optimálního výsledku se vždy používá pouze pár kapek rozetřených v dlaních. Nanáší se do čistých vlasů jako poslední krok vlasové péče a vlasového stylingu.

Vlasové oleje Salerm Biokera Arganology a Grapeology

Vlasové oleje Salerm Biokera Arganology a Grapeology

About The Author

Akademie INHAIR je originální a exkluzivní portál zaměřený především, nikoliv pouze, na vlasy, vlasovou péči a vlasovou kosmetiku. Na českém trhu se jedná o originální projekt, který každý den přináší novinky ze světa profesionálních kadeřníků, stylistů, kosmetiky. Akademie INHAIR je určena nejen odborníkům a vyučených kadeřníkům, ale také laické veřejnosti. Redakční tým sleduje a přináší reportáže a zprávy z aktuálního dění, seminářů a školení kadeřníků a výrobců vlasové kosmetiky. Díky Akademii INHAIR budete mít stále v přehledu nejdůležitější události v oblasti vlasové péče. Díky vyčerpávajícím přehledům a spolupráci s technology nadnárodních výrobců profesionální vlasové kosmetiky jsme tak jediným a bezkonkurenčním vlasovým portálem v Česku i na Slovensku.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..