Vitalita vlasové cibulky je pro růst krásných, pevných, silných a lesklých vlasů nezbytná. Nejen vlasová kosmetika, ale také pestrá strava, psychická pohoda a doplňky stravy se na zdraví vlasové cibulky podílejí velkou měrou.

Představujeme Vám novinku v péči o vlasy – aktivátor Maxivitalis Vlasové hnojivo v tabletách pro vnitřní výživu vlasové cibulky. Tablety působí silou aminokyselin, křemíku, síry, zinku, kyseliny pantothenové (vitamín B5) a Biotinu (vitamín B7). Tento unikátní mix vitamínů, minerálů a aminokyselin díky vzájemnému působení dosahuje synergického efektu, který přináší maximální prospěch nejen vlasům, ale také nehtům a pokožce. Křemík se řadí mezi esenciální stopové prvky a podporuje tvorbu pojivové tkáně kůže, nehtů a vlasů. Cystin a methionin vedou k pevným vlasům a nehtům. Kyselina pantothenová zlepšuje kvalitu vlasů. Biotin pak nastartuje růst nových a zdravých vlasů.

Tablety Maxivitalis Vlasové hnojivo je vhodné užívat i v případech, kdy k vypadávání a ztenčování vlasů již dochází. Jsou vhodné pro ženy i pro muže. Hormonální změny způsobené porodem nebo menopauzou, problémy se štítnou žlázou, stres, prodělaná infekce, nešetrná vlasové péče, časté barvení a odbarvování vlasů, žehlení, kulmování nebo fénování vlasů, nevyvážená strava a nezdravý životní styl, UV záření, drastické diety, užívání některých léků.., to vše vede k oslabení vlasové cibulky, což se negativně projevuje v kvalitě vlasového stonku. Vlasové hnojivo Maxivitalis maximálně eliminuje dopad výše uvedených příčin, aktivuje vlasový růst a zastavuje vypadávání a ztenčování vlasů.

Pokud to s celkovou regenerací poškozených a padajících vlasů myslíte doopravdy vážně, není možné spoléhat pouze na účinky vlasové kosmetiky. Vlasová kosmetika je sice v současné době na takové úrovni, která dokáže podpořit růst nových vlasů, zastavit vypadávání vlasů a celkově zlepšit kvalitu vlasového vlákna, ale pro maximální podporu růstu vlasů si musíme uvědomit, že je velmi vhodné myslet na vnitřní výživu. Doplňky stravy ve formě tablet maximálně podpoří účinky vlasových sér a tonik a navíc poskytují minerály, vitamíny a další prospěšné látky celému tělu.

Vlasové Hnojivo! Maximální péče o vlasy

Vlasové Hnojivo! Maximální péče o vlasy

Balení 120 tablet Vlasového hnojiva Maxivitalis je možné zakoupit v internetovém obchodě www.maxivitalis.cz za 299 Kč.  Tablety se užívají 2x denně. Pro optimální účinek je výrobce doporučuje užívat po dobu minimálně 3 měsíců.

About The Author

Akademie INHAIR je originální a exkluzivní portál zaměřený především, nikoliv pouze, na vlasy, vlasovou péči a vlasovou kosmetiku. Na českém trhu se jedná o originální projekt, který každý den přináší novinky ze světa profesionálních kadeřníků, stylistů, kosmetiky. Akademie INHAIR je určena nejen odborníkům a vyučených kadeřníkům, ale také laické veřejnosti. Redakční tým sleduje a přináší reportáže a zprávy z aktuálního dění, seminářů a školení kadeřníků a výrobců vlasové kosmetiky. Díky Akademii INHAIR budete mít stále v přehledu nejdůležitější události v oblasti vlasové péče. Díky vyčerpávajícím přehledům a spolupráci s technology nadnárodních výrobců profesionální vlasové kosmetiky jsme tak jediným a bezkonkurenčním vlasovým portálem v Česku i na Slovensku.

Related Posts

One Response

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..