Dobrý den

mohli byste mi doporučit nějakou omlazující masku pro ztenčené vlasy? Děkuji

S pozdravem
Děkuji.

Dobrý den,

pro péči o tenké, jemné a slabé vlasy Vám můžeme doporučit intenzivní masku Salerm z obilných klíčků pšenice nebo bezoplachový kondicionér Salerm 21 s obsahem hedvábných proteinů, který lze aplikovat i jako hloubkovou masku na vlasy.

Intenzivní vyživují a hydratační maska na vlasy s obsahem pšeničných klíčků Mascarilla Capilar od Salerm Cosmetics je uřčena pro jemné, slabé, lámavé vlasy a poškozené vlasy. Progresivně efektivní složení na bázi přírodních hydratačních a vyživujících látek hloubkově působí od kořínků až po konečky vlasů a posiluje vlasovou strukturu. Obsažený vitamín E působí jako silný antioxidant s omlazujícím účinkem. Maska navrátí vlasům sílu, vitalitu a lesk. Maska má přírodní barvu i aroma.

Salerm Maska na vlasy z obilných klíčků pšenice

Salerm Maska na vlasy z obilných klíčků pšenice

Bezoplachový kondicionér Salerm 21 je možné aplikovat i jako hloubkovou masku na vlasy. Unikátní komplex založený na bázi částic provitamínu B5 byl speciálně vytvořen pro regeneraci poškozených, oslabených a dehydratovaných vlasů. Proteiny hedvábí pronikají do hloubky vlasové struktury, kde ji zjemňují, hydratují a regenerují. Salerm 21 lze posléze použít jako bezoplachový kondicionér, který chrání vlasy před poškozením Sluncem a dalšími agresivními vnějšími vlivy. 

Kondicionér Salerm 21

Kondicionér Salerm 21


Nenašli jste zde řešení svého problému? Trápí Vás dlouhodobě lupy, mastné vlasy či vypadávání vlasů? Nevíte si rady s výběrem správní vlasové kosmetiky pro Vaše vlasy? Neváhejte se obrátit náš tým profesionálů. Jsme tady pro Vás.

About The Author

Akademie INHAIR je originální a exkluzivní portál zaměřený především, nikoliv pouze, na vlasy, vlasovou péči a vlasovou kosmetiku. Na českém trhu se jedná o originální projekt, který každý den přináší novinky ze světa profesionálních kadeřníků, stylistů, kosmetiky. Akademie INHAIR je určena nejen odborníkům a vyučených kadeřníkům, ale také laické veřejnosti. Redakční tým sleduje a přináší reportáže a zprávy z aktuálního dění, seminářů a školení kadeřníků a výrobců vlasové kosmetiky. Díky Akademii INHAIR budete mít stále v přehledu nejdůležitější události v oblasti vlasové péče. Díky vyčerpávajícím přehledům a spolupráci s technology nadnárodních výrobců profesionální vlasové kosmetiky jsme tak jediným a bezkonkurenčním vlasovým portálem v Česku i na Slovensku.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..