Cotril Professional – italská společnost, jejíž silnou stránkou je věda a výzkum v oblasti vývoje vlasové kosmetiky. Tento předpoklad má své opodstatně z více než 40-li leté praxe v oboru profesionální péče o vlasy. Cotril působí na národní a mezinárodní půdě a hlavním směrem vývoje jsou inovace a inovativní řešení. Vlasová kosmetika Cotril patří mezi nejpoužívanější profesionální kosmetiku v Itálii a třetí nejpoužívanější v Anglii. Téměř v každém tamějším luxusním salónu či kadeřnictví jsou produkty Cotril Professional k dispozici. Také u nás v Česku si rychle získává své příznivce a oblíbence. 

Vlasová kosmetika Cotril Creative Walk

Inovace

Italská společnost Cotril Professional se vyznačuje značným perfekcionismem. Cotril věří, že harmonie, zdraví a krása vlasů je závislá na součinnosti komplexního ošetření a vlasové péče. Díky tomu Cotril nabízí  produkty vlasové kosmetiky pro každou fázi ošetření a péče vlasů. Komplexní sortiment vlasové kosmetiky Cotril Professional zahrnuje produkty pro změnu či zvýraznění barvy barva (permanentní barvy na vlasy permanentní barvy, přelivy, melír), vlasovou kosmetiku pro každodenní ošetření vlasů jako jsou šampóny, balzámy, oleje, séra či produkty pro konečnou úpravu vlasů a závěrečný styling, jakou jsou gely, vosky, tužící pěny či laky.

Díky značnému perfekcionismu Cotril Professional věnuje značné úsilí v oblasti výzkumu a inovací. Cílem úsilí je dosáhnout v každém ohledu dokonalosti od obalu až po samotné složené a účinky vlasové kosmetiky. Značnou pozornost je také věnována prezentaci produktů vlasové kosmetiky. Ne nadarmo je společnost Cotril Professional vlastníkem certifikátu kvality dle normy UNI EN ISO 9001:2008.

Lidský přístup

Neustálá inovace a technický pokrok samozřejmě nestačí. Silná vášeň a zapálení pro věc, dělá ze společnosti Cotril lídra v oblasti vlasové péče. Cotril vychází z filozofie a logiky ruční práce a lidského přístupu. Všechny produkty a postupy jsou stvořeny tak, aby byly plně v souladu a potřebami každodenní práce profesionálů v kadeřnických salónech. Cotril slibuje, že se nikdy nevzdá lidského přístupu ke svým klientům a nestane se pouhým „strojem bez duše“. Cotril Professional je si dobře vědom, že součástí dokonalosti je srdce, dávka myšlenek, etické chování, ale i odvaha riskovat.

Výzkum

Existuje pouze jediný způsob, jak se co nejvíce přiblížit dokonalosti. Nikdy nezastavit vývoj a výzkum. Každodenní činnost laboratoří je tlukoucím srdcem společnosti a nevyčerpatelným zdrojem energie. Neustálá inovace a investice do výrobních procesů je stejně důležitá jako spolupráce s odvětvím průmyslu či univerzitními laboratořemi.

Kosmetická etika

Cotril se řídí přísnými pravidly kosmetické etiky. Jejím posláním je pečovat o vlasy s důrazem na krásu jednotlivce. Práce se zákazníky musí být vždy v souladu s etickým kodexem společnosti. Profesionalita a ochota jsou na prvním místě. Jedním z dalších předností společnosti Cotril je důraz na udržitelnost, zachování a ochrana životního prostředí pro následující generace.

Kadeřnická studia a salóny

Příjemné prostředí je cesta k úspěchu. Design, prezentace a vystavení vlasové kosmetiky Cotril v kadeřnických salónech přispívá ke spokojenosti klientů. Kadeřnické studia a salóny vyžadují neustálou inovaci a obměnu. Intuitivní a nadčasový obal veškerých produktů vlasové kosmetiky Cotril Professional je vhodný pro vystavení v salónu či na poličce v koupelně.

Neustálé zdokonalování

Cotril Professional se nikdy nezastaví a nepřestane pořádat velkolepé přehlídky a školení, které hrají podstatnou roli v kadeřnickém světě. Kreativní tým z Cotrilu každoročně pořádá vzdělávací kurzy zaměřené na novinky ze světa módy a tvorby účesů. Seznámení s novými způsoby stříhání, barvení, konečným stylingem a nejmodernější vlasová péče jsou jedinou cestou, jak zazářit a uspět v dnešní době.

Vlasová kosmetika Cotril Creative Walk

About The Author

Akademie INHAIR je originální a exkluzivní portál zaměřený především, nikoliv pouze, na vlasy, vlasovou péči a vlasovou kosmetiku. Na českém trhu se jedná o originální projekt, který každý den přináší novinky ze světa profesionálních kadeřníků, stylistů, kosmetiky. Akademie INHAIR je určena nejen odborníkům a vyučených kadeřníkům, ale také laické veřejnosti. Redakční tým sleduje a přináší reportáže a zprávy z aktuálního dění, seminářů a školení kadeřníků a výrobců vlasové kosmetiky. Díky Akademii INHAIR budete mít stále v přehledu nejdůležitější události v oblasti vlasové péče. Díky vyčerpávajícím přehledům a spolupráci s technology nadnárodních výrobců profesionální vlasové kosmetiky jsme tak jediným a bezkonkurenčním vlasovým portálem v Česku i na Slovensku.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..