Internetový obchod s vlasovou kosmetikou INhair.cz Vám ve spolupráci s italským výrobcem profesionální kosmetiky na vlasy Edelstein představuje produkty vhodné pro kvalitní ošetření prodloužených vlasů. Prodloužené vlasy jsou specifickým druhem vlasů, na které jsou kladeny náročné požadavky na jejich péči. To je způsobeno faktorem, že běžný vlas je vyživován od kořínků.  Prodloužené vlasy ovšem nemají vlasové kořínky končící ve vlasové pokožce a vlas tedy není možné vyživovat přirozenou cestou.

Italský producent Edelstein nabízí kvalitní produkty vlasové kosmetiky, které dodají potřebné výživné a hydratační složky i do prodloužených vlasů. Edelstein Professional představuje svou vlasovou kosmetiku určenou pro profesionální použití v několika kosmetických řadách. Řada profesionální kosmetiky na vlasy YOUNG není podle názvu určena pouze pro mladé, ale pro všechny toužící po kvalitní a luxusní péči na vlasy. Edelstein YOUNG zahrnuje i produkty, které jsou určeny právě i pro péči o prodloužené vlasy. Italská vlasová kosmetika Edelstein Young se v poslední době stává čím dál tím oblíbenější nejen v kadeřnických salónech, ale také u běžných spotřebitelů. Produkty Young od Edelstein totiž nabízí náležitou a kvalitní profesionální vlasovou péči za přijatelné ceny.

Edelstein Young Crystal šampón pro prodloužené vlasy. Šampón Edelstein Young Crystal pro profesionální použití byl vyroben s maximálním ohledem na jemné, suché, poškozené a prodloužené vlasy. Šampón Young Crystal jemně čistí, hydratuje a dodá prodlouženým vlasům lehkost a objem. Progresivní receptura s výtažky z obilných klíčků a lněných semínek usnadňuje rozčesání prodloužených vlasů a zkracuje dobu potřebnou pro konečnou úpravu účesu. Šampón Young Crystal zanechá vlasy svěží, vitální a dodá jim zářivý lesk.

Edelstein Young Crystal maska pro prodloužené vlasy. Rozjasňující maska na vlasy Edelstein Young Crystal s obsahem tekutých krystalů je profesionálním ošetřením pro vlasy jemné, poškozené a prodloužené. Obsažené tekuté krystaly dodají vlasům zářivý lesk a hebkost. Výtažky ze lněných semínek vlasy hydratují a usnadňují následné rozčesávání. Profesionální vlasová maska Young Crystal od Edelstein zanechá vaše prodloužené vlasy třpytivé, hydratované a svěží.

Edelstein Young JAM Crystal tekuté krystaly pro prodloužené vlasy. Tekuté krystaly Edelstein Young JAM Crystal jsou vysoce účinný ochranný restrukturalizační fluid speciálně určený pro ošetření suchých, poškozených a prodloužených vlasů. Tekuté krystaly Young JAM Crystal chrání vlasovou strukturu prodloužených vlasů po celé délce a zabraňují vzniku roztřepených konců. Již roztřepené konce pomáhají eliminovat a scelovat. Inovativní složení na bázi lněných semínek dodá prodlouženým vlasům oslňující lesk a hebkost.  Speciální solární a ochranné filtry zabraňují poškození vlasového stonku prodloužených i vlastních vlasů vlasů nadměrným teplem z žehliček a fénů, slunečními paprsky, UVA a UVB ultrafialovým zářením a dalšími nepříznivými vlivy.

About The Author

Akademie INHAIR je originální a exkluzivní portál zaměřený především, nikoliv pouze, na vlasy, vlasovou péči a vlasovou kosmetiku. Na českém trhu se jedná o originální projekt, který každý den přináší novinky ze světa profesionálních kadeřníků, stylistů, kosmetiky. Akademie INHAIR je určena nejen odborníkům a vyučených kadeřníkům, ale také laické veřejnosti. Redakční tým sleduje a přináší reportáže a zprávy z aktuálního dění, seminářů a školení kadeřníků a výrobců vlasové kosmetiky. Díky Akademii INHAIR budete mít stále v přehledu nejdůležitější události v oblasti vlasové péče. Díky vyčerpávajícím přehledům a spolupráci s technology nadnárodních výrobců profesionální vlasové kosmetiky jsme tak jediným a bezkonkurenčním vlasovým portálem v Česku i na Slovensku.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..