Dobrý den,

mohu se zeptat, zda máte k vyhlazujícímu šamponu MySalon Alisador Protecto Termico i kondicioner na stejné bázi?

Předem děkuji za odpověď

Lenka

Dobrý den Lenko,

značka MySalon Professional nabízí pouze jeden kondicionér, a to Bezoplachový kondicionér MySalon Nutrición y Regeneración. Tento kondicionér stejně jako vyhlazující šampón obsahuje hydrolyzovaný keratin, tudíž se tyto dva produkty vzájemně doplňují.

Kondicionér navíc obsahuje arganový olej, který vlasy intenzivně regeneruje a chrání proti nepřízni okolních vlivů, např. před současným mrazivým počasí a zvýšenou vlhkostí vzduchu.

Kondicionér ovšem obsahuje oproti šampónu silikony, což může být pro určitý typ vlasů méně výhodné. Pokud ovšem netrpíte přecitlivělostí na silikony, nemusíte se jich ve vlasové kosmetice obávat. Naopak, dokonale vlas uzavřou a ochrání proti vniknutí negativních a škodlivých částic a zároveň ve vlasech uzamknou vlhkost.


Nenašli jste zde řešení svého problému? Trápí Vás dlouhodobě lupy, mastné vlasy či vypadávání vlasů? Nevíte si rady s výběrem správní vlasové kosmetiky pro Vaše vlasy? Neváhejte se obrátit náš tým profesionálů. Jsme tady pro Vás.

About The Author

Akademie INHAIR je originální a exkluzivní portál zaměřený především, nikoliv pouze, na vlasy, vlasovou péči a vlasovou kosmetiku. Na českém trhu se jedná o originální projekt, který každý den přináší novinky ze světa profesionálních kadeřníků, stylistů, kosmetiky. Akademie INHAIR je určena nejen odborníkům a vyučených kadeřníkům, ale také laické veřejnosti. Redakční tým sleduje a přináší reportáže a zprávy z aktuálního dění, seminářů a školení kadeřníků a výrobců vlasové kosmetiky. Díky Akademii INHAIR budete mít stále v přehledu nejdůležitější události v oblasti vlasové péče. Díky vyčerpávajícím přehledům a spolupráci s technology nadnárodních výrobců profesionální vlasové kosmetiky jsme tak jediným a bezkonkurenčním vlasovým portálem v Česku i na Slovensku.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..