Italský výrobce Edelstein vytváří moderní produkty profesionální vlasové kosmetiky přesně podle současných požadavků a trendů. Edelstein vždy následuje a uspokojuje konkrétní potřeby svých zákazníků revolučními produkty vlasové kosmetiky. Edelstein je evolucí na trhu profesionální vlasové kosmetiky a jeho široký sortiment nabízí celou řadu produktů od barev na vlasy pro profesionály až po produkty pro konečnou úpravu vlasů určenou pro běžné zákazníky. Edelstein také nabízí svým zákazníkům vlasovou kosmetiku pro specifické problémy vlasů, jako je péče o bílé vlasy či barvené vlasy nebo vlasy vlnité. Edelstein na trhu s vlasovou kosmetikou působí již od roku 1949. Edelstein se vždy snaží držet krok s novými technologiemi a postupy a neustále se přizpůsobuje novým cílům a změnám.

Edelstein vyrábí profesionální vlasovou kosmetiku v několika kosmetických řadách. Produkty vlasové kosmetiky řady YOUNG nejsou podle svého názvu vhodné pouze pro mladé generace, ale pro všechny. Hlavním mottem kosmetické řady YOUNG je „Line for everYone„, v překladu tedy kosmetika pro všechny. Kosmetická řada TREND UP již ze svého názvu vzbuzuje dojem, že představuje neustále nové trendy v oblasti vlasové kosmetiky a nebojí se změn. Kosmetická řada XFLEX představuje řadu vysoce účinných produktů v oblasti konečné úpravy vlasů a stylingu. Přírodní řada NATIVE představuje produkty s vysokým obsahem přírodních látek, jako je arganový olej či přírodní hydrolyzovaný keratin. Produkty na vlasy řady EVOLUTION BEAUTY jsou prezentovány jako evoluce pro krásu a vitalitu vlasů.

About The Author

Akademie INHAIR je originální a exkluzivní portál zaměřený především, nikoliv pouze, na vlasy, vlasovou péči a vlasovou kosmetiku. Na českém trhu se jedná o originální projekt, který každý den přináší novinky ze světa profesionálních kadeřníků, stylistů, kosmetiky. Akademie INHAIR je určena nejen odborníkům a vyučených kadeřníkům, ale také laické veřejnosti. Redakční tým sleduje a přináší reportáže a zprávy z aktuálního dění, seminářů a školení kadeřníků a výrobců vlasové kosmetiky. Díky Akademii INHAIR budete mít stále v přehledu nejdůležitější události v oblasti vlasové péče. Díky vyčerpávajícím přehledům a spolupráci s technology nadnárodních výrobců profesionální vlasové kosmetiky jsme tak jediným a bezkonkurenčním vlasovým portálem v Česku i na Slovensku.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..