Azalea nabízí profesionální kosmetické řešení pro každodenní domácí péči. Azalea Cosmetics je součástí španělské VMV Group, která je světovým lídrem v oblasti profesionální péče o vlasy. Do skupiny VMV Group patří také značky Salerm Cosmetics, MySalon nebo Crioxidil.

Výzkumné laboratoře společnosti disponují nejnovějšími technologiemi, Azalea navíc pracuje s nejlepšími přírodními látkami tak, aby vlasy byly zdravé a vypadaly skvěle. Motto společnosti: „Chceme, abyste si cítili dobře. Vaše vlasy jsou normou, která definuje vaši přirozenou krásu„.

Azalea Abrillantador: Lesk s vitamíny

Lesk ve spreji bez olejů, který vlasům dodá přirozený lesk, a je úplně jedno, jestli se jedná o vlasy normální, suché nebo poškozené. Lesk na vlasy Azalea Abrillantador neobsahuje oleje, tudíž je vhodný pro jakékoliv typ vlasů. Lesk obsahuje vitamíny E a F, které vlasy posilují a zvýrazňují jejich lesklost.

Azalea Lesk na vlasy s vitamíny bez olejů

Azalea Champú Seco: Suchý šampón

K odstranění nadbytečného mazu již nebudete potřebovat žádnou vodu! Azalea nabízí suché mytí vlasů pomocí šampónu Champú Seco. Tento šampón vlasy optimálně zbaví nahromaděných nečistot. Potenciál tohoto šampónu je možné využít zejména v situacích, kdy není možný přístup k čisté vodě. Suchý šampón je i vhodný jako doplněk k prodloužení intervalu klasického, mokrého, mytí vlasů. Suchý šampón Azalea Seco navíc obsahuje posilující extrakty z bambusu, které své uplatnění nacházejí zejména v přípravcích proti padání a řídnutí vlasů.

Suchý šampón Azalea

Azalea Tratamiento Queratina (T.Q.): Keratinové ošetření vlasů

To nejlepší nakonec – „Té Qvéčko“. Azalea T.Q. je produkt se silným potenciálem. Svým účinkům se vyrovná velmi oblíbenému keratinovému ošetření, známému jako brazilský keratin. Naše Té Qvéčko ovšem neobsahuje ani kapku silikonu, neobsahuje formaldehyd, parabeny a barviva. Azalea T.Q. je založen na účincích tekutého keratinu, kterého je v produktu doopravdy požehnaně. Díky absenci silikonů, parabenů, alkoholů a barviv se T.Q. stává nejšetrnějším ve své kategorii. Tekutý keratin Azalea T.Q.  je založen na účincích tří keratinů (Triple Activo Keratin). Mikro-keratinu, makro-keratinu a termo-keratinu. Mikro-keratin zajišťuje celistvost vlasů a vyplňuje i ty nejmenší trhlinky vlasového vlákna, makro keratin vlasy komplexně opravuje a zaceluje větší trhlinky, a nakonec termo keratin je aktivován žehlením, nebo vysoušením vlasů.

Azalea TQ - Tekutý keratin

About The Author

Akademie INHAIR je originální a exkluzivní portál zaměřený především, nikoliv pouze, na vlasy, vlasovou péči a vlasovou kosmetiku. Na českém trhu se jedná o originální projekt, který každý den přináší novinky ze světa profesionálních kadeřníků, stylistů, kosmetiky. Akademie INHAIR je určena nejen odborníkům a vyučených kadeřníkům, ale také laické veřejnosti. Redakční tým sleduje a přináší reportáže a zprávy z aktuálního dění, seminářů a školení kadeřníků a výrobců vlasové kosmetiky. Díky Akademii INHAIR budete mít stále v přehledu nejdůležitější události v oblasti vlasové péče. Díky vyčerpávajícím přehledům a spolupráci s technology nadnárodních výrobců profesionální vlasové kosmetiky jsme tak jediným a bezkonkurenčním vlasovým portálem v Česku i na Slovensku.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..