Tisková zpráva. Se začátkem podzimu italský výrobce kosmetiky na vlasy Vitalfarco představuje novou řadu profesionálních produktů Vitalker. Řada produktů vlasové kosmetik Vitalker je určena pro řešení specifických problémů vlasů a vlasové pokožky.

Řada vlasové kosmetiky vznikla již před několika lety jako perfektní kombinace vědeckého pokroku a síly přírody pro léčbu abnormalit vlasové pokožky. Nyní společnost Vitalfarco přichází z inovovanými produkty v novém obalu.

Nová inovovaná řada zahrnuje 13 produktů zahrnující šampóny, vlasová séra, vlasové mléko a dermopurifikační peeling. Řada vlasové péče Vitalker bojuje proti vypadávání vlasů a lupům, napomáhá normalizovat správnou činnost vlasové pokožky a podporuje růst zdravých a silných vlasů.

Nová řada profesionální vlasové kosmetiky Vitalker

Nová řada profesionální vlasové kosmetiky Vitalker

(Tisková zpráva, zdroj Vitalfarco)

About The Author

Akademie INHAIR je originální a exkluzivní portál zaměřený především, nikoliv pouze, na vlasy, vlasovou péči a vlasovou kosmetiku. Na českém trhu se jedná o originální projekt, který každý den přináší novinky ze světa profesionálních kadeřníků, stylistů, kosmetiky. Akademie INHAIR je určena nejen odborníkům a vyučených kadeřníkům, ale také laické veřejnosti. Redakční tým sleduje a přináší reportáže a zprávy z aktuálního dění, seminářů a školení kadeřníků a výrobců vlasové kosmetiky. Díky Akademii INHAIR budete mít stále v přehledu nejdůležitější události v oblasti vlasové péče. Díky vyčerpávajícím přehledům a spolupráci s technology nadnárodních výrobců profesionální vlasové kosmetiky jsme tak jediným a bezkonkurenčním vlasovým portálem v Česku i na Slovensku.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..