Dobrý deň!

chcel by som poradiť a zároveň objednať, nejaký suchý gél. Mám husté vlasy (na bokoch na krátko, a hore tak 3 cm) a nechcem dosiahnuť mokrý efekt. Keď si dám mokrý gél, a deň si neumývam hlavu, tak na druhy deň sa mi to fajn tvaruje aj bez gélu. Ale keď si už hlavu umyjem tak bojujem ako to nagelovat čo najlepšie ( + fénovať ) aby to bolo suché, a rozcuchane do tvaru. A keby si to nechám aj takto dlhé, keby to drzí je to super.

S pozdravem Matúš

Dobrý den Matúši,

pro rozcuchaný efekt krátkých vlasů (cca do 5 cm) je vhodný silný gel, doporučit Vám můžeme gel Cotril Creative Walk Absolute, který je mezi muži velmi oblíbený, popř. ještě silnější přípravek, tzv. lepidlo Cotril Creative Walk Glue. Gelu i lepidla se nanáší malé množství, v opačném případě by mohlo dojít ke slepení vlasů. Pokud nechcete dosáhnout mokrého efektu, nanášejte přípravky do suchých vlasů. V případě, že by došlo k nevzhlednému slepení vlasů, jemně vlasy pomocí hřebene rozčešte do požadovaného rozcuchu.

Pro delší vlasy je dosažení rozcuchu poněkud náročnější. V tomto případě je vlasy zapotřebí nejdříve zkrotit a vytvarovat do požadovaného tvaru. Zejména je vhodné použití silného tužidla a fénu. V nabídce ovšem máme produkt, který kombinuje gel s lakem, Cotril Creative Walk Gellac. Tento přípravek vlasy velmi fixujte, až zmrazí. Gellac je ovšem vlhký, proto je lepší jej nastříkat z větší dálky, cca. 20 cm, poté se předklonit a vyčesat účes. Díky vlhkému složení je možné účes definovat po nanesení přípravků do vlasů. Po vytvarování účesu je možné nestabilní partie zafixovat opět gellacem.


Nenašli jste zde řešení svého problému? Trápí Vás dlouhodobě lupy, mastné vlasy či vypadávání vlasů? Nevíte si rady s výběrem správní vlasové kosmetiky pro Vaše vlasy? Neváhejte se obrátit náš tým profesionálů. Jsme tady pro Vás.

About The Author

Akademie INHAIR je originální a exkluzivní portál zaměřený především, nikoliv pouze, na vlasy, vlasovou péči a vlasovou kosmetiku. Na českém trhu se jedná o originální projekt, který každý den přináší novinky ze světa profesionálních kadeřníků, stylistů, kosmetiky. Akademie INHAIR je určena nejen odborníkům a vyučených kadeřníkům, ale také laické veřejnosti. Redakční tým sleduje a přináší reportáže a zprávy z aktuálního dění, seminářů a školení kadeřníků a výrobců vlasové kosmetiky. Díky Akademii INHAIR budete mít stále v přehledu nejdůležitější události v oblasti vlasové péče. Díky vyčerpávajícím přehledům a spolupráci s technology nadnárodních výrobců profesionální vlasové kosmetiky jsme tak jediným a bezkonkurenčním vlasovým portálem v Česku i na Slovensku.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..