Vážení,

brala jsem lék Tezeo,po kterém mi začaly padat vlasy.Nyní mám brát Methionin.Mám ale nezhoubný nádor mozku,což pro mne není zrovna vhodné žádné vnitření užívání. Jaký je váš názor na používání Placentových ampulí Edelstein 12 x 10ml.

Děkuji za váš názor

Ivana

Dobrý den Ivano,

děkujeme za důvěru vyjádřit se k Vaší situaci. Placentové ampule Evolution od Edelstein pro růst a posílení vlasů určené k zevnímu použití vynikají blahodárnými a podpůrnými účinky: udržují stávající vlasové cibulky ve formě a posilují jejich sílu, povzbuzují a akcelerují tvorbu nových vlasových cibulek, které vypadly z jakéhokoli důvodu, např.: vlivem normální života cyklu cibulky, oslabením způsobeným denními agresemi (fénování, žehlení, česání…apod), dědičnými faktory, i vlivem užívání léků.

Vlasová cibulka je úžasná v tom, že se dokáže velmi rychle obnovovat. Podpora kosmetických přípravků navíc umocní a podpoří regeneraci vlasových cibulek a tudíž i růst nových vlasů. Dle našeho názoru jsou pro Vás placentové ampule Edelstein velmi vhodným řešením pro regeneraci vlasové cibulky a pro podporu růstu nových a zdravých vlasů.

Placentové ampule nejsou označeny za lék, tudíž lze vyloučit jakékoliv vedlejší účinky spojené s používáním placentových ampulí a Vámi užívaných léků. Nejsme ovšem lékaři a proto bychom Vám doporučili konzultovat používání placentových ampulí s lékařem.

Složení placentových ampulí Edelstein (Vol. 20%): ALCOHOL DENATURE, AQUA, PLACENTAL PROTEIN, HYDROLYZED COLLAGEN, METHYLCHLOROISOTHIAZOLINONE, METHYLISOTHIAZOLINONE, BENZYL ALCOHOL.


Nenašli jste zde řešení svého problému? Trápí Vás dlouhodobě lupy, mastné vlasy či vypadávání vlasů? Nevíte si rady s výběrem správní vlasové kosmetiky pro Vaše vlasy? Neváhejte se obrátit náš tým profesionálů. Jsme tady pro Vás.

About The Author

Akademie INHAIR je originální a exkluzivní portál zaměřený především, nikoliv pouze, na vlasy, vlasovou péči a vlasovou kosmetiku. Na českém trhu se jedná o originální projekt, který každý den přináší novinky ze světa profesionálních kadeřníků, stylistů, kosmetiky. Akademie INHAIR je určena nejen odborníkům a vyučených kadeřníkům, ale také laické veřejnosti. Redakční tým sleduje a přináší reportáže a zprávy z aktuálního dění, seminářů a školení kadeřníků a výrobců vlasové kosmetiky. Díky Akademii INHAIR budete mít stále v přehledu nejdůležitější události v oblasti vlasové péče. Díky vyčerpávajícím přehledům a spolupráci s technology nadnárodních výrobců profesionální vlasové kosmetiky jsme tak jediným a bezkonkurenčním vlasovým portálem v Česku i na Slovensku.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..