Dobrý den,

chtěla bych Vás poprosit o radu, jaký/é přípravek/ky byste mi doporučili pro mé jemné, rychle se mastící vlasy. Chtěla bych si koupit přípravek, díky němuž bych měla větší objem a přitom by se mi vlasy neomastily.Děkuji za radu.

S pozdravem

Alena H.

Dobrý den paní Aleno,

velmi nás těší vaše důvěra při výběru správné vlasové kosmetiky. Jemné vlasy jsou specifickým a často velmi problémovým typem vlasů. To, že se vlasy velmi rychle mastí už tak komplikuje jejich péči o ně. Z našeho sortimentu pro jemné vlasy Vám můžeme doporučit řadu Edelstein Young Crystal anebo řadu Edelstein LongBeauty proteiny hedvábí.

Protože Vás trápí mastné, doporučujeme používat pouze šampón na jemné vlasy pro výživu vlasů a zvětšení objemu. Balzámy a masky by zbytečně vlasy vyživovaly a nadměrně zatěžovaly a pravděpodobně by jen podpořili zvýšenou tvorbu mazu. V případě, že používáte kondicionéry či balzámy na vlasy pravidelně, zkuste jejich používání na nějaký čas redukovat. Šampón Young Crystal obsahuje výtažky z obilných klíčků a lněných semínek a je vhodný pro jemné vlasy bez lesku. Šampón dodá vlasům objem, lesk a vyživí je. Alternativou může být šampón LongBeauty proteiny z hedvábí, který svým neutrálním pH a výtažky z proteinů z hedvábí zvětšuje objem jemných vlasů a dodá jim hustotu a sílu.

U konečné úpravy jemných vlasů platí pravidlo, že méně je někdy více. Čím více budete používat zatěžující vlasové přípravky, tím rychleji vaše vlasy budou plihnout a ve vašem případě ještě mastit. Můžeme Vám doporučit pěnové tužidlo Young Volume, které vlasům dodá objem a zabraňuje krepatění vlasů a vlasy nadměrně nezatěžuje.  Mezi dražší, ale opravdu oblíbený produkt našich zákazníků s jemnými vlasy patří křupající pěna MedaVita Root Lifter. Medavita Root Lifter zvětšuje objem vlasů od kořínků a vlasy budou provzdušněné a objemné.

V případě přetrvávajících a neustupujících problémů s mastnými vlasy bychom Vám následně doporučili kombinovat šampón na jemné vlasy a pro zvětšení objemu s šampónem bojujícím se zvýšenou mastnotou vlasů.


Nenašli jste zde řešení svého problému? Trápí Vás dlouhodobě lupy, mastné vlasy či vypadávání vlasů? Nevíte si rady s výběrem správní vlasové kosmetiky pro Vaše vlasy? Neváhejte se obrátit náš tým profesionálů. Jsme tady pro Vás.

About The Author

Akademie INHAIR je originální a exkluzivní portál zaměřený především, nikoliv pouze, na vlasy, vlasovou péči a vlasovou kosmetiku. Na českém trhu se jedná o originální projekt, který každý den přináší novinky ze světa profesionálních kadeřníků, stylistů, kosmetiky. Akademie INHAIR je určena nejen odborníkům a vyučených kadeřníkům, ale také laické veřejnosti. Redakční tým sleduje a přináší reportáže a zprávy z aktuálního dění, seminářů a školení kadeřníků a výrobců vlasové kosmetiky. Díky Akademii INHAIR budete mít stále v přehledu nejdůležitější události v oblasti vlasové péče. Díky vyčerpávajícím přehledům a spolupráci s technology nadnárodních výrobců profesionální vlasové kosmetiky jsme tak jediným a bezkonkurenčním vlasovým portálem v Česku i na Slovensku.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..