Kromě padajícího listí je podzim také charakteristický zvýšeným vypadáváním vlasů. Podzimní vlasopád trápí nejednoho z nás. Pro krásné a zdravé vlasy je nezbytné zajistit organismu dostatek vitamínů a stopových prvků. Bohužel v dnešní uspěchané době nevěnujeme příliš pozornosti stravovacím návykům. Běžně konzumovaná strava je bohatá na tuky a cukry, méně však již na potřebné minerály. V takovém případě je vhodné sáhnout po výživových doplňcích.

Psychická pohoda a strava bohatá na stopové prvky a vitamíny je nezbytná nejen pro krásné a zdravé vlasy, ale taktéž pro nehty a pokožku. Na trhu je k dispozici nový výživový doplněk pro komplexní péči o pokožku, vlasy a nehty, kterému se dnes podíváme na vlásek.

Venira: Komplexní péče o vaše vlasy, nehty a pleť

Venira je nový výživový doplněk, který svým komplexním složením dodává živiny nezbytné pro zdravou a krásnou pokožku, vlasy a nehty. Kapsle obsahují jedinečnou směs aktivních látek ve formě aminokyselin, vitamínů, stopových prvků a rostlinných výtažků nezbytných pro zdraví a krásu. Výživový doplněk Venira je k dostání ve vybraných lékárnách nebo v internetovém obchodě.  Balení obsahuje 80 kapslí pro 40-denní kůru, po které by již měly jít vidět první výsledky. V případě nákupu více balení získáte slevu.

Venira: Doplněk stravy pro vlasy, nehty a pokožku

Venira: Doplněk stravy pro vlasy, nehty a pokožku

Složení a aktivní účinky

Složení produktu je založeno na aktivních složkách o vysoké koncentraci. Základem jsou hned 3 aminokyseliny tvořící bílkoviny – methionin, tyrosin a cystein. Methionin patří mezi kyseliny, které je nutno dodávat ve stravě, neboť si jej tělo není schopno samo vyrobit. Methionin je nezbytný pro zahájení syntézy bílkovin, cysteinu, kreatinu a karnitinu. Jeho význam tkví především ve vysokém obsahu síry – podporuje disulfidické vazby, které se projevují zvýšenou pevností vlasů, nehtů a pokožky. Cystein taktéž obsahuje velké množství síry podporující pevnost vlasů. Navíc je na sebe schopen vázat železo a zinek – stopové prvky, jejichž nedostatek velmi často způsobuje předčasné vypadávání vlasů. Tyrosin je zodpovědný za tvorbu melaninu – barevného pigmentu, který dává pokožce a vlasům barvu. Tyrosin taktéž redukuje hladinu stresových hormonů v těle, které mohou být spouštěči vypadávání vlasů.

Venira: Doplněk stravy pro vlasy, nehty a pokožku

Venira: Doplněk stravy pro vlasy, nehty a pokožku

Mezi další aktivní látky obsažené ve výživovém doplňku Venira patří pivovarské kvasnice, MSM, biotin, tekutý kolagen, extrakty z přesličky rolní a kopřivy dvoudomé, biotin a celá řada dalších vitamínů a stopových prvků. Pangamin neboli pivovarské kvasnice jsou vedlejším produktem výroby piva. Jsou významným zdrojem vitamínů skupiny B, enzymů a stopových prvků nezbytných pro správný růst vlasů a nehtů. Nedostatek biotinu – vitamínu skupiny B, se projevuje kožními vyrážkami nebo nadměrným vypadáváním vlasů. Biotin je nezbytný pro zajištění správné hladiny krevního cukru a správného metabolismu tvorby vlasů ve vlasových folikulech.

Přírodní výtažky z kopřivy jsou díky široké skupině aktivních látek vhodné pro normalizaci činnosti vlasové pokožky. Extrakt z přesličky rolní je bohatým zdrojem křemíku, který je nezbytný pro udržení pokožky a vlasů v dobré kondici a vitalitě.

Minerál krásy neboli metylsulfonylmetan (MSM) je přímo zodpovědný za kvalitu pokožky, vlasů i nehtů. Významný zdroj síry, která je nezbytná k tvorbě kolagenu a keratinu. Kromě samotné podpory růstu také v kombinaci s vitamínem C aktivně zabraňuje vypadávání vlasů.

Podzimní péče o vlasy

Na vlastní kůži

Neváhali jsme a rozhodli jsme se Veniru vyzkoušet. V současné době jsme na konci testování prvního balení, tj. po 40-denní kůře. Denně se užívají 2 kapsle – jedna ráno, druhá večer. Na kvalitě a pevnosti vlasů se zatím žádné výsledky neprojevují. Což je logické, neboť Venira ovlivňuje pouze růst a kvalitu nových vlasů. Délky a konečky vlasů jsou tvořeny zrohovatělými buňkami s nulovou metabolickou aktivitou. Uvidíme, jaké výsledky se projeví po další 40-denní kůře. Nicméně dle odrostů můžeme s jistotou potvrdit, že vlasy rostou rychleji.  Nicméně největší efekt je patrný na nehtech, které opravdu rostou neuvěřitelně rychle a především se téměř vůbec nelámou. Uvidíme jaké výsledky přinese další 40-denní kůra. V případě problémů se zvýšeným padáním vlasů či lomivostí nehtů určitě doporučujeme Veniru vyzkoušet.

About The Author

Akademie INHAIR je originální a exkluzivní portál zaměřený především, nikoliv pouze, na vlasy, vlasovou péči a vlasovou kosmetiku. Na českém trhu se jedná o originální projekt, který každý den přináší novinky ze světa profesionálních kadeřníků, stylistů, kosmetiky. Akademie INHAIR je určena nejen odborníkům a vyučených kadeřníkům, ale také laické veřejnosti. Redakční tým sleduje a přináší reportáže a zprávy z aktuálního dění, seminářů a školení kadeřníků a výrobců vlasové kosmetiky. Díky Akademii INHAIR budete mít stále v přehledu nejdůležitější události v oblasti vlasové péče. Díky vyčerpávajícím přehledům a spolupráci s technology nadnárodních výrobců profesionální vlasové kosmetiky jsme tak jediným a bezkonkurenčním vlasovým portálem v Česku i na Slovensku.

Related Posts

One Response

  1. Emma Macečková

    Venira, produkt, který opravdu funguje, vlasy se mi nejen zkvalitnily ale dokonce i o dost porostly. Za mě opravdu paráda, používam i olejíčky a opravdu kombinace venira plus olejíčky je opravdu učinná.

    Emma

    Odpovědět

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..