Chceme, aby Vaše vlasy vyzařovaly krásu a osobnost, aby byly zdravé a silné. Šampóny Salerm Cosmetics jsou tou správnou odpovědí a řešením. Máte problémy s vlasy? Nadměrné padání, maštění, lupy či nedostatek hydratace a poškození? Pomůžeme Vám s výběrem správného šampónu ze Salerm Cosmetics přímo pro Vaše vlasy.

Salerm Cosmetics je jako značka známa mezi více než 89% vlasových specialistů a renomovaných kadeřníků. Salerm Cosmetics disponuje širokým sortiment profesionální vlasové kosmetiky pro finální styling i na ošetření vlasů. Salerm Cosmetcs každý den uspokojuje náročné potřeby profesionálních stylistů, ale také koncových zákazníků

Šampóny pro všechny typy vlasů

Vyvážený šampón s neutrálním pH ze Zlaté řady od Salerm Cosmetics účinně odstraňuje z vlasů nečistoty i zbytky technických ošetření a stylingových produktů. Účinné čistící tenzidy obsažené v šampónu neoslabují a nedráždí vlasovou pokožku. Salerm Vyvážený šampón je bohatý na vyživující látky z extraktů ovsa a čajovníku čínského. Šampón regeneruje a obnovuje strukturu poškozených vlasů, navrací jim lesk a přirozenost. Šampón neobsahuje silikony a parabeny.

Spojením tekutého zlata – arganového oleje a keratinu vytvořili v Salerm Cosmetics unikátní vlasový šampón Salerm Biokera Natura Argan. Tento přírodní šampón s obsahem arganového oleje, glycerínu, keratinu je vhodný pro suché, poškozené a lámavé vlasy. Šampón neobsahuje sulfáty, silikony, parabeny a deriváty formaldehydu. Tím se stává maximálně šetrným nejen k vlasům, ale také k vlasové pokožce.

Salerm Šampón Pomegranate pro každodenní použití je vhodný pro všechny typy vlasů a vlasové pokožky. Šampón hloubkově čistí vlasy s respektem k vlasové pokožce a vlasům. Šampón pomáhá normalizovat činnost mazových žláz, chrání pokožku a vlasy před poškozením a regeneruje oslabené vlasy. Salerm Šampón Pomegranate bez obsahu silikonů je vhodný pro časté použití.

Inovační, dynamický a relaxační šampón Salerm Spa Purificante dodá procesu mytí vlasů a vlasové pokožky příjemnou vůní sladké, právě utržené jahody. Čistící šampón Salerm hloubkově čistí vlasy a zbavuje je nečistot z okolního prostředí a nahromaděných zbytků vlasové kosmetiky pro konečnou úpravu účesu. Čistící šampón odstraňuje také přebytečný maz, zbytky chlóru a silikony obalené na vlasových vláknech. Čistící šampón Salerm Spa obnoví čistotu, lehkost a objem vlasů.

Šampóny pro poškozené vlasy

Salerm Hi Repair šampón je prvním krokem ošetření profesionálů určené pro poškozené vlasy. Progresivní formule založená na systému Hair Care systém navrací dlouhodobou korektnost dehydratovaným a poškozeným vlasům. Synergický účinek hydrolyzovaného přírodního keratinu a proteinů z hedvábí proniká do hloubky vlasové struktury a je schopen eliminovat vady uvnitř kortexu vlasu. Šampón doplní vlasům výživné látky a dodá jim vitalitu a kondici. Vlasy tak budou více odolné na atakující okolní vlivy. Šampón Hi Repair s efektem Botox Plus má omlazující účinky a zastavuje stárnutí vlasů.

Salerm Biokera šampón proti poškození je speciální péčí o barvené vlasy a vlasy, které z důvodu chemických zásahů (barvení, melírovaní, chemické narovnání, trvalené..apod.) příšly o zdraví, hebkost a lesk. Vzorec šampónu byl pečlivě navržen tak, aby došlo k zabránění dehydratace vlasů a zároveň, aby došlo k opravě poškozených partití vlasů a k ochraně proti externím vlivům jako je chlór a tvrdá voda.

Šampóny pro dehydratované a suché vlasy

Salerm šampón Zlatá řada s proteiny svým speciálním složením na bázi přírodního keratinu dodává vlasům maximální péči. Keratin dodává vlasům hebkost, jemnost. Hydrolyzovaný keratin má schopnost zacelovat vlasové šupinky, čímž vlasy uhlazuje a ozdravuje. Salerm šampón s proteiny je vhodný k použití i po jakémkoliv technickém procesu (barvení, odbarvování, trvalá …). Doporučujeme používat současně s Salerm Zlatá řada balzám s proteiny.

Super hydratační šampón Salerm Biokera Natura obsahuje hydratační složku s dlouhotrvajícím účinkem, což suchým vlasům poskytuje dlouhodobou a intenzivní hydrataci. Díky oleji z obilných klíčků se vlasy snadněji a rychleji rozčesávají. Hydratační šampón je vhodný zejména pro suché vlasy, které o svou vitalitu přišly z jakéholi důvodu, např. časté chemické zásahy, melírovaní, barvení, agresivní sluneční paprsky, chlór apod. Šampón neobsahuje parabeny a silikony.

Šampóny pro rovné a hladké vlasy

Šampón Keratin Shot jemně čistí vlasy a vlasovou pokožku. Vlasy jsou měkčí, silnější a poddajnější. Podporuje ochranu lipidové bariéry na povrchu vlasů a stabilizuje přirozenou hydrataci. Má voděodolný efekt a chrání hladký tvar vlasů po dlouhou dobu. Chrání vlasy před negativním vlivem chlóru. Podporuje vyhlazení vlasů až po dobu 8 týdnů.

Specifický šampón Salerm Straightening chrání vlasové vlákno před vysokými teplotami žehliček na vlasy. Šampón chrání vlasy před poškozením a dostatečně je hydratuje, čímž zabraňuje vysušení vlasů při žehlení a fénování. Přítomné molekuly přírodního keratinu pronikají do kortexu vlasu a obnovují poškozené části vlasového stonku. Šampón vyživí vlasy a urychlí následující proces rozčesání a tvorby účesu. Vlasy vydrží hladké, vyžehlené a rovné po delší čas. Šampón Salerm Straightening pro vyhlazení vlasů neobsahuje sulfáty ani parabeny.

Šampóny proti vypadávání vlasů

Salerm Šampón proti vypadávání ze Zlaté řady od Salerm Cosmetics zastavuje vypadávání vlasů a chrání vlasy před poškozením. Inovativní složení zajišťuje jemné mytí vlasů bez oslabení vlasové struktury vlasového stonku, který je náchylnější na vypadnutí. Šampón proti vypadávání ošetřuje vlasovou pokožku a dodá ji chladivý svěží pocit díky obsahu mentolu. Vitamín C a další prospěšné látky obsažené v extraktech pomeranče hořkého zlepšují prokrvení vlasové pokožky a aktivují růst vlasů. Progresivní receptura bez obsahu silikonů miminalizuje efekt vypadávání vlasů.

Salerm Biokera šampón proti vypadávání vlasů je založen na blahodárných účincích přírodních složek. V šampónu je zejména zastoupen extract z ginko biloby, která nejen působí preventivě proti řídnutí a vypadávání vlasů, ale také posiluje vlasové vlákno a vlasové cibulky. Tím je vytvořen prostor pro znovuobnovení a posílení růstu nových a zdravých vlasů. Šampón zároveň pomáhá normalizovat správnou funkci vlasové pokožky, které sehrává významnou roli v životním cyklu vlasu. Šampón eliminuje napětí a přináší osvěžující pocit.

Šampóny pro vlasy s lupy

Šampón proti lupům ze Zlaté řady od Salerm Cosmetics svým synergickým složením aktivně pomáhá při problémech s lupy. Šampón důkladně vyčistí vlasy i vlasovou pokožku od mastných i suchých lupů. Šampón proti lupům dlouhodobě chrání vlasovou pokožku před negativními škodlivými faktory, které mohou negativně ovlivnit výskyt lupů. Pyrithion Zinečnatý a extrakty hluchavky bílé zklidňují vlasovou pokožku a zabraňují jejímu odlupování. Salerm šampón proti lupům je bez silikonů.

Biokera šampón proti lupům obsahuje oveřené léčivé látky, které jsou doplněny o přírodní složky. Aktivní léčivou látku zde představuje pyrition zinku. Ten z vlasů efektivně a rychle odstraňuje jak mastné, tak suché lupy, navíc zamezuje jejich opětovnému vzniku. Pyrition zinku je navíc posílen lněným olejem, který normalizuje vlasovou požkoku a dodává vlasům leskl a hebkost.

Šampóny pro mastné vlasy

Šampón na mastné vlasy ze Zlaté řady od Salerm Cosmetics důkladně odstraňuje mastnotu z vlasů a udržuje je čisté po delší čas. Šampón obnovuje rovnováhu vlasové pokožky a normalizuje vylučování sekretu mazových žláz. Přítomné přírodní složky z lichořeřišnice a složky síry chrání před externími faktory, které mohou dráždit a poškozovat vlasovou strukturu a pokožku vlasů.

Šampón Salerm Biokera proti mastným vlasům byl vytvořen na míru pro vlasy, které trpí nadměrným maštěním. Přírodní výtažek z kvasnic vytváří optimální hladinu tvorby mazu tak, aby vlasy nebyly mastné, ale ani vysušené. Šampón obsahuje jemné čistící tenzidy, které vlasovou pokožku nedráždí a tudíž nevytváří tlak na zvýšenou proudukt mazu. Vlasy jsou po aplikaci šampónu pružné a hladké.

Šampóny pro barvené a melírované vlasy

Unikátní složení založené na Hair Care systému pomáhá znovuobnovit oslabenou či poškozenou strukturu vlasů po technickém zásahu jako je barvení vlasů. Šampón Citric Balance na kyselé bázi s pH 4,9 napomáhá uzavírat kutikulu vlasového stonku, čímž chrání před ztrátou barevného pigmentu z vlasu. Šampón napomáhá nastolit rovnovážné pH vlasů a vlasové pokožky, revitalizuje oslabenou strukturu vlasů a usnadňuje rozčesávání. Vlasům navíc dodá zářivý lesk zvýrazňující krásu barvených vlasů.

Specifický šampón Salerm Zlatá řada na bílé vlasy (Silver) fialové barvy čistí vlasy a dodává jim barvu. Odstraňuje nažloutlé tóny v šedivých a stříbrných vlasech. Díky velmi husté konzistenci vlasy efektivně zbavuje nažloutlé barvy. Salerm šampón na bílé vlasy je vhodný i pro použití melírovaných vlasů. Fialový vystříbřující šampón pro bílé vlasy od Salerm Cosmetics je bez silikonů.

Šampóny pro citlivou vlasovou pokožku

Speciálně vyrobený šampón pro zklidnění citlivé a podrážděné pokožky Salerm Spa Dermocalmante účinně eliminuje stres a napětí z pokožky vlasů. Zanechá vlasovou pokožku svěží a zrelaxovanou bez nepříjemného podráždění a svědění. Speciální komplex proteinů a silikonů zvyšuje obranyschopnost pokožky.

About The Author

Akademie INHAIR je originální a exkluzivní portál zaměřený především, nikoliv pouze, na vlasy, vlasovou péči a vlasovou kosmetiku. Na českém trhu se jedná o originální projekt, který každý den přináší novinky ze světa profesionálních kadeřníků, stylistů, kosmetiky. Akademie INHAIR je určena nejen odborníkům a vyučených kadeřníkům, ale také laické veřejnosti. Redakční tým sleduje a přináší reportáže a zprávy z aktuálního dění, seminářů a školení kadeřníků a výrobců vlasové kosmetiky. Díky Akademii INHAIR budete mít stále v přehledu nejdůležitější události v oblasti vlasové péče. Díky vyčerpávajícím přehledům a spolupráci s technology nadnárodních výrobců profesionální vlasové kosmetiky jsme tak jediným a bezkonkurenčním vlasovým portálem v Česku i na Slovensku.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..