Velká letní instagramová soutěž se Salerm Cosmetics o vlasovou kosmetikou dle svého výběru v hodnotě 3000 Kč! Nyní je ten správný čas vyzkoušet produkty Salerm Cosmetics. Experimentujte s péčí o vlasy a odhalte světu letní korunku krásy! Čím originálnější, tím větší šance vyhrát. Dejte nám vědět, jak jste spokojeni s produkty Salerm Cosmetics. Do soutěže se může přihlásit každý, kdo splní několik základních pravidel:

– Vyzkoušej jakýkoliv produkt Salerm Cosmetics

– Sleduj náš profil inhair.cz na instagramu

– Od 1. 7. do 31. 8. 2019 sdílej svou soutěžní fotografii s produktem Salerm Cosmetics na instagramu doplněnou o soutěžní hashtag #SalermCZ a označení @inhair.cz

Své fotky s produkty Salerm sdílejte do 31. 8. 2019. Na závěr vybereme jednoho z vás, který získá voucher na nákup produktů Salerm Cosmetics v hodnotě 3000 Kč dle libovolného výběru! Víc informací a detailní pravidla soutěže najdeš taky na www.akademie.inhair.cz/velka-letni-soutez

Velká letní soutěž se Salerm Cosmetics o produkty v hodnotě 3000 Kč

Velká letní soutěž se Salerm Cosmetics o produkty v hodnotě 3000 Kč

Podrobná pravidla soutěže

Pořadatel soutěže

Organizátorem a vyhlašovatelem soutěže je internetový obchod INhair.cz provozovaný na základě živnostenského oprávnění: FO Filip Konečný, IČ: 01127624, sídlo: Evžena Rošického 1080/18 Ostrava.

Soutěžící

– Soutěže se může zúčastnit každý občan České republiky, respektive osoba žijící na území České republiky.

– Do soutěže může každý účastník přihlásit maximálně 5 soutěžních příspěvků z jednoho instagramového účtu. Produkty na přihlášených soutěžních příspěvcích se nesmí opakovat!

– Autor odměněné fotografie musí na požádání prokázat, že je skutečným autorem fotografie (platí v případě podezření z odcizení fotografie).

– Nedodržením podmínek soutěže je pořadatel soutěže oprávněn soutěžícího ze soutěže vyloučit. Soutěžící nenese žádné náklady související s odesláním výhry.

Trvání soutěže

Soutěž probíhá na území České republiky v období od 1. 7. 2019 do 31. 8. 2019.

Vylosování a předání cen

Následující týden po skončení soutěže bude ze všech soutěžních příspěvků vylosován výherce. Počet výherců a výhry jsou upřesněny vždy přímo u aktuální soutěže. Výherci budou o výhře informování soukromou zprávou prostřednictvím instagramu. Výhry budou zaslány výhercům Českou poštou. Výherci budou po skončení soutěže zveřejněni na stránkách soutěže.

Obecná ustanovení

Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo nahradit výhru výhrou odpovídající hodnoty. Výhra do soutěže není vymahatelná a nelze je vyplatit alternativně v hotovosti. Pořadatel soutěže je oprávněn rozhodovat ve všech otázkách týkajících se této soutěže dle svého uvážení a podle platných zákonů.

Ochrana osobních údajů

Účastí v soutěži vyjadřujete svůj souhlas podle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů se zpracováním osobních údajů za účelem vyhodnocení soutěže, předání výhry a pro marketingové účely internetového obchodu INhair.cz. Veškeré osobní údaje, které nám poskytnete, nebudou bez Vašeho souhlasu poskytnuty třetím osobám ani jiným subjektům. Kdykoliv můžete požádat o jejich změnu či vymazání.

About The Author

Akademie INHAIR je originální a exkluzivní portál zaměřený především, nikoliv pouze, na vlasy, vlasovou péči a vlasovou kosmetiku. Na českém trhu se jedná o originální projekt, který každý den přináší novinky ze světa profesionálních kadeřníků, stylistů, kosmetiky. Akademie INHAIR je určena nejen odborníkům a vyučených kadeřníkům, ale také laické veřejnosti. Redakční tým sleduje a přináší reportáže a zprávy z aktuálního dění, seminářů a školení kadeřníků a výrobců vlasové kosmetiky. Díky Akademii INHAIR budete mít stále v přehledu nejdůležitější události v oblasti vlasové péče. Díky vyčerpávajícím přehledům a spolupráci s technology nadnárodních výrobců profesionální vlasové kosmetiky jsme tak jediným a bezkonkurenčním vlasovým portálem v Česku i na Slovensku.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..