Salerm Citric Balance je antioxidační péče ze Salerm Cosmetics, která osvobozuje a uvolňuje kyslík (O2) z vlasů a vlasové pokožky, který se hromadí mytím vlasů a způsobuje ztrátu barvy. Díky jedinečnému složení s obsahem ovocných kyselin, lipozomovému provitaminu B5 a obilným proteinům vytváří rovnováhu a ochrannou bariéru proti vnějším vlivům. Jeho formule terapie na kyselé bázi obnovuje a vyvažuje pH vlasů a vlasové pokožky udržující uzavření kutikuly vlasů a zároveň jeho hydrataci přirozenou cestou. 

Salerm Citric Balance

Salerm Citric Balance je ošetření poslední generace ve 3 krocích, které vyživuje a vytváří na vlasech ochrannou bariéru pro delší trvanlivost barvy. Navrací vlasům původní strukturu a vyrovnává pH vlasů a vlasové pokožky. Značka Salerm Cosmetics představuje Sequencial Hair Care System, který obnovuje strukturu vlasů po technické stránce, prodlužuje trvanlivost barvy a zajišťuje vlasům maximální péči. Hair Care systém pomáhá znovuobnovit oslabenou či poškozenou strukturu vlasů po technickém zásahu, především po barvení vlasů.

Síla ošetření je založena na složením plné vitamínů z ovocných kyselin (AHA kyseliny), které čistí a dodají vlasům zářivý lesk, přirozený vzhled a hebkost. Zároveň chrání barvu ošetřených vlasů. Ovocné kyseliny snižují projevy dehydratace vlasové pokožky, regulují epidermální proces keratinizace buněk a podporují retenci vody ve svrchní vrstvě pokožky. Borůvkový extrakt obsažený v celé řadě Salerm Citric Balance pomáhá chránit barvené vlasy před vyblednutím a eliminuje škody způsobené Sluncem, smogem, mořskou či chlorovanou vodou. Obsažené antioxidanty zastavují aktivitu volných radikálů, zabraňují jejich vzniku a eliminují oxidační procesy buněk.  Antioxidanty zpomalují procesy stárnutí a přinášejí omlazení vlasům i vlasové pokožce.

Krok 1 Šampón Citric Balance na kyselé bázi s pH 4,9 napomáhá uzavírat kutikulu vlasového stonku, čímž chrání před ztrátou barevného pigmentu z vlasu. Šampón napomáhá nastolit rovnovážné pH vlasů a vlasové pokožky, revitalizuje oslabenou strukturu vlasů a usnadňuje rozčesávání. Uzavřená kutikula vlasu také odráží více světla, čímž zajistí vlasům zářivý lesk.

Krok 2 Maska Citric Balance na kyselé bázi s pH 3,9 zastavuje rozdvojování konečků vlasů a napomáhá uzavírat kutikulu vlasového stonku, čímž chrání před ztrátou barevného pigmentu z vlasů. Maska napomáhá nastolit rovnovážné pH vlasů a vlasové pokožky, revitalizuje oslabenou strukturu vlasů a usnadňuje rozčesávání. Vlasům navíc dodá zářivý lesk zvýrazňující krásu barvených vlasů. Maska chrání barvu vlasů před chlorem, mořskou vodou a dalšími faktory, a zabraňuje třepení konečků.

Krok 3 Bitrat Citric Balance je posledním krokem ošetření, které obnovuje a zlepšuje vzhled suchých vlasů. Loción na bázi kyselého pH (2,9) uzavírá otevřenou kutikulu vlasu, čímž chrání vlas před následným poškozením a zároveň v kortexu hloubkově uzavírá restrukturalizační složky: proteiny a keratin. Regenerační a posilující složky obnovují a hydratují vlas zevnitř. Salerm Citric Balance Bitrat loción ve formě spreje obnovuje strukturu a rovnováhu pH vlasů a vlasové pokožky. Usnadňuje rozčesávání a zkracuje dobu konečné úpravy vlasů. Loción Salerm Citric Balance Bitrat obohacený o tekutý keratin zaručuje maximální opravu a regeneraci vnitřních vrstev vlasového vlákna. Tekutý keratin zjemňuje, pomáhá uhlazovat roztřepenou a porézní strukturu vlasového stonku. Navíc dodá i nezkrotným vlasům poddajnost.

Fialový kosmeticky zázrak - Borůvky

About The Author

Akademie INHAIR je originální a exkluzivní portál zaměřený především, nikoliv pouze, na vlasy, vlasovou péči a vlasovou kosmetiku. Na českém trhu se jedná o originální projekt, který každý den přináší novinky ze světa profesionálních kadeřníků, stylistů, kosmetiky. Akademie INHAIR je určena nejen odborníkům a vyučených kadeřníkům, ale také laické veřejnosti. Redakční tým sleduje a přináší reportáže a zprávy z aktuálního dění, seminářů a školení kadeřníků a výrobců vlasové kosmetiky. Díky Akademii INHAIR budete mít stále v přehledu nejdůležitější události v oblasti vlasové péče. Díky vyčerpávajícím přehledům a spolupráci s technology nadnárodních výrobců profesionální vlasové kosmetiky jsme tak jediným a bezkonkurenčním vlasovým portálem v Česku i na Slovensku.

Related Posts