Portál zaměřený na vlasovou péči a vlasovou kosmetiku INHAIR AKADEMIE vyhlašuje prosincovou Vánoční soutěž o luxusní kosmetickou sadu Salerm Biokera pro poškozeno vlasy v hodnotě 686 Kč. Dárková sada bude doručena do Štědrého dne a jistě tak udělá pod vánočním stromkem radost vaším vlasům nebo vašim blízkým. 

Salerm Biokera Natura Cabellos Tratados pro poškozené vlasy Oranžová řada Biokera Natura je určena pro intenzivní regeneraci a opravu i velmi poškozených vlasů. Nezáleží na tom, zda k poškození vlasového stonku došlo z důvodu častého barvení, odbarvování, žehlení vlasů, nebo dalších technických nebo chemických zásahů. Řada Salerm Biokera Cabellos Tratados je založena na regeneračních účincích malinového oleje a makadamového oleje. Produkty neobsahují parabeny a jsou tak velmi šetrné i pro velmi citlivé jedince. Další nespornou výhodou této řady je, že vlasy nejenže regeneruje, ale navíc chrání před dalším poškozováním. Antioxidační složky chrání před agresí okolních vlivů a zajišťují dokonalou hydrataci vlasů.

Biokera Natura Cabellos Tratados pro poškozené vlasy

Biokera Natura Cabellos Tratados pro poškozené vlasy

SOUTĚŽNÍ OTÁZKY

Principem soutěže je správně odpovědět na soutěžní otázku společně se jménem a příjmením, adresou a telefonním číslem zaslat správné odpovědi na e-mail soutez@inhair.cz.

Soutěžní otázka: Jaký produkt společnosti Salerm Cosmetics se skrývá pod sněhovou nadílkou?

Jaký produkt Salerm Cosmetics je na obrázku?

Jaký produkt Salerm Cosmetics se skrývá pod sněhovou nadílkou?

E-maily s celým názvem produktu je možné zasílat do neděle 20. 12. 2015. Ihned v pondělí 21. prosince bude luxusní kosmetická sada Biokera pro poškozené vlasy předána Ježíškovi od České pošty, aby ji stihl doručit v pravý čas pod váš vánoční stromeček.

Správnou odpověď naleznete v internetovém obchodě s profesionální vlasovou kosmetiku www.inhair.cz. V případě, že nenaleznete správnou odpověď na internetových stránkách, sledujte náš profil na Facebooku, kde je již malá nápověda:

Jméno a příjmení:
Adresu doručení případné výhry
Telefonní kontakt:

Upozornění: duplicitní emailové adresy a telefonní čísla budou automaticky vymazána a žádný z duplicitního kontaktu nebude do soutěže zařazen. Tímto se snažíme eliminovat neférové soutěžící, kteří zkouší zvýšit pravděpodobnost výhry zasíláním duplicitních mailů. Bez uvedení telefonního kontaktu nebude soutěžící zařazen do soutěže.

SOUTĚŽ UKONČENA – VYHLÁŠENÍ VÝHERCE

Prosincová soutěž o kosmetickou sadu Salerm Biokera pro poškozené vlasy v hodnotě 686 Kč je ukončena. Správná odpověď na soutěžní otázku:

1. Pod sněhovou nadílkou se skrývá Salerm Biokera Arganology arganový olej na vlasy

Ze správný odpovědí byla vylosována výherkyně, paní Hana J.  z Hodonína. Výherkyni samozřejmě blahopřejeme a všem ostatním přejeme hodně štěstí v nadcházející již připravované lednové soutěži. Závěrem nám dovolte popřát Vám i Vašim blízkým příjemné prožití svátků vánočních a do roku 2016 pevné zdraví, štěstí a mnoho osobních a pracovních úspěchů.

Soutěž naleznete také na největším soutěžním portálu v ČR – Soutěže.cz a na Websoutěže.cz

Obecná pravidla soutěže na INhair.cz

Pořadatel soutěže

Organizátorem a vyhlašovatelem soutěže je internetový obchod INhair.cz provozovaný na základě živnostenského oprávnění: FO Filip Konečný, IČ: 01127624, sídlo: Evžena Rošického 1080/18 Ostrava.

Soutěžící

Soutěže se může zúčastnit každý občan České republiky, respektive osoba žijící na území České republiky. Každý z účastníků se může soutěže zúčastnit pouze jednou. Odpovědi z duplicitních mailů budou automaticky ze soutěže vyřazeny. Soutěžící musí v soutěžním emailu uvést adresu doručení případné výhry. Soutěžící musí uvést telefonní kontakt, který selektuje účastníky, kteří se zúčastnili soutěže vícekrát pod různou emailovou adresou. Nedodržením podmínek soutěže je pořadatel soutěže oprávněn soutěžícího ze soutěže vyloučit. Soutěžící nenese žádné náklady související s odesláním výhry.

Trvání soutěže

Soutěž probíhá na území České republiky v období od 1. 12. 2015 do 20. 12. 2015.

Vylosování a předání cen

Následující den po skončení soutěže bude ze všech správných odpovědí vylosován výherce. Počet výherců a výhry jsou upřesněny vždy přímo u aktuální soutěže.

Výherci budou o výhře informování elektronickou poštou. Výhry budou zaslány výhercům Českou poštou. Výherci budou po skončení soutěže zveřejněni na stránkách soutěže.

Obecná ustanovení

Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo nahradit výhru výhrou odpovídající hodnoty. Výhra do soutěže není vymahatelná a nelze je vyplatit alternativně v hotovosti. Pořadatel soutěže je oprávněn rozhodovat ve všech otázkách týkajících se této soutěže dle svého uvážení a podle platných zákonů.

Ochrana osobních údajů

Účastí v soutěži vyjadřujete svůj souhlas podle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů se zpracováním osobních údajů za účelem vyhodnocení soutěže, předání výhry a pro marketingové účely internetového obchodu INhair.cz. Veškeré osobní údaje, které nám poskytnete, nebudou bez Vašeho souhlasu poskytnuty třetím osobám ani jiným subjektům. Kdykoliv můžete požádat o jejich změnu či vymazá

About The Author

Akademie INHAIR je originální a exkluzivní portál zaměřený především, nikoliv pouze, na vlasy, vlasovou péči a vlasovou kosmetiku. Na českém trhu se jedná o originální projekt, který každý den přináší novinky ze světa profesionálních kadeřníků, stylistů, kosmetiky. Akademie INHAIR je určena nejen odborníkům a vyučených kadeřníkům, ale také laické veřejnosti. Redakční tým sleduje a přináší reportáže a zprávy z aktuálního dění, seminářů a školení kadeřníků a výrobců vlasové kosmetiky. Díky Akademii INHAIR budete mít stále v přehledu nejdůležitější události v oblasti vlasové péče. Díky vyčerpávajícím přehledům a spolupráci s technology nadnárodních výrobců profesionální vlasové kosmetiky jsme tak jediným a bezkonkurenčním vlasovým portálem v Česku i na Slovensku.

Related Posts

2 Responses

 1. Bára

  Dobrý den,
  upozorňuji na chybu v článku ohledně data zasílání odpovědí. Předpokládám, že místo jedenáctky má být ve větě „…je možné zasílat do neděle 20. 11. 2015“ číslo dvanáct 🙂

  Odpovědět
  • inhair

   Dobrý den,
   děkujeme za opravu:-) Správně je samozřejmě neděle 20. 12. 2015 🙂 Chybička se někdy vloudí. Přejeme pěkný zbytek dne

   Odpovědět

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..