Vánoční foto –  Zima a moje vlasy – vyhlášení

Dne 16. prosince 2011 byly vyhlášeny výsledky letošního ročníku Zimní fotosoutěže s INhair.cz. Tématem fotosoutěže byla Zima a moje vlasy.

Do fotosoutěže, která probíhala od 20. října 2011 do 15. prosince 2011, se přihlásilo 10 soutěžících,  z nichž pouze 7 splňovalo podmínky zadání.

Vítězi, panu Václavovi Šašvatovi, za jeho snímek náleží hlavní cenu, ošetřující péče Keratin Shot Kit v hodnotě 1345 Kč.

Vítězný snímek na téma Zima a moje vlasy

Na dalších místech se umístily paní Petra Šťastná a paní Veronika Kadlecová.

2. místo v soutěži Zima a moje vlasy

3. místo v soutěži Zima a moje vlasy

Vítězům blahopřejeme a všem přejeme prožití krásných svátků vánočních.

tým INhair.cz


Vánoční foto – Zima a moje vlasy – SOUTĚŽ UKONČENA

Vyhrajte pod stromeček ošetřující sadu Keratin Shot Kit od společnosti Salerm Cosmetics v hodnotě 1345 Kč. Kit obsahuje šampón, masku a sérum pro regeneraci vlasů. Šampón Keratin Shot je prvním krokem ošetření, které spočívá v jemném a důkladném umytí a připraví vlas k dalšímu ošetření se zvýšeným účinkem. Maska Deep Impact Plus obsahuje ceramidy totožné s přírodním vlasem, zabezpečuje strukturální celistvost kutikuly a ochranu vlasů. Keratin Shot sérum chrání vlas proti vysokým teplotám žehliček na vlasy, kulem a fénů. Přináší okamžitý lesk, eliminuje statickou elektřinu a uzavírá otevřené konečky vlasů.

Stačí, pokud v období od 20. 10. 2011 do 15 . 12. 2011 zašlete vlastní originální fotografii na téma – Zima a moje vlasy. Soutěžní fotografie zasílejte jako přílohu na e-mail soutez@inhair.cz, do předmětu e-mailu napište soutěž Zima a moje vlasy a do vlastní zprávy napište celé své jméno, věk, telefonní číslo a adresu pro případné zaslání výhry.

Kromě výherce, který obdrží ošetřující sadu Salerm Keratin Shot Kit, vybere porota i další výherce, kteří získají slevové poukázky na  nákup produktů Salerm Cosmetics ve výši 20% a 10 % v internetovém obchodě INhair.cz

Před zapojením do soutěže a odesláním soutěžní fotografie si prosím přečtětě následující podrobná pravidla. Odesláním soutěžního příspěvku stvrzujete, že souhlasíte s následujícími podmínkami.


Podrobné podmínky soutěže:

Organizátorem a vyhlašovatelem soutěže je internetový obchod INhair.cz provozovaný na základě živnostenského oprávnění: FO Žaneta Vrbecká, IČ: 71814094, sídlo: Provaznická 960/45, Ostrava 700 30. Účastníkem soutěže může být pouze občan České republiky starší 18 let.

Fotosoutěž:

-Účastník fotosoutěže prohlašuje, že fotografii pořídil sám, či má písemné povolení autora k jejímu šíření. Prohlašuje také, že případné osoby zachycené na snímku souhlasí s jeho zveřejněním na internetovém obchodě INhair.cz. V případě, že tomu tak není, účastník se vystavuje riziku spojenému s porušováním autorských práv pravého vlastníka fotografie a se všemi možnými právními následky!

-Účastnit se foto-soutěže může každý soutěžící pouze jednou. (jedna fotografie na jednoho účastníka).

– Fotografie vkládejte ve formátu JPG a v maximální velikosti 1MB / obrázek jako přílohu soutěžního e-mailu.

– Z fotosoutěže budou vyřazeny fotografie, které nesouvisí s tématem soutěže nebo které budou obsahovat neetický obsah.

– Doporučujeme zachovat originál fotografie, který může být po soutěžícím organizátorem soutěže vyžadován.

– Všechny fotografie zaslané do foto-soutěže se po jejím ukončení stávají majetkem organizátora soutěže, který si vyhrazuje právo s nimi nakládat dle vlastního uvážení a použít je ke svým účelům bez dalšího souhlasu účastníka foto-soutěže. Zasláním fotografie poskytuje účastník soutěže organizátorovi právo využívat fotografii všemi zákonem dovolenými způsoby užití.

– Vyhodnocení foto-soutěží zajišťuje tříčlenná komise administrátorů portálu http://www.inhair.cz. Fotografie jsou hodnoceny podle dodržení tématiky soutěže, kvality a originality.

Vyloučeni ze soutěže jsou všechny osoby spojené s provozováním elektronického obchodu INhair.cz provozovaným na doméně www.inhair.cz a také všichni zaměstnanci smluvního partnera vyhlašovatele. Ze soutěže budou vyloučeni účastníci, kteří nesplní požadované podmínky soutěže – tzn. neuvedou požadované kontaktní údaje, neudělí souhlas se zpracováním osobních údajů.

Účast v soutěži je dobrovolná. Vyhlašovatel si vyhrazuje právo nahradit hlavní deklarovanou výhru výhrou obdobného typu a obdobné hodnoty. Vyhlašovatel má právo po předchozím upozornění měnit pravidla soutěže včetně doby její platnosti či soutěž ukončit.

Za výhru nelze obdržet finanční náhradu. Výhry není možné vymáhat právní cestou.

Souhlas se zpracováním osobních údajů

Odesláním fotografie do soutěže zároveň stvrzuji, že souhlasím se zařazením, správou, zpracováním a uchováním mnou poskytnutých osobních údajů FO Žanetě Vrbecké v souladu s podmínkami uvedenými v zákoně č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů v platném znění.

About The Author

Akademie INHAIR je originální a exkluzivní portál zaměřený především, nikoliv pouze, na vlasy, vlasovou péči a vlasovou kosmetiku. Na českém trhu se jedná o originální projekt, který každý den přináší novinky ze světa profesionálních kadeřníků, stylistů, kosmetiky. Akademie INHAIR je určena nejen odborníkům a vyučených kadeřníkům, ale také laické veřejnosti. Redakční tým sleduje a přináší reportáže a zprávy z aktuálního dění, seminářů a školení kadeřníků a výrobců vlasové kosmetiky. Díky Akademii INHAIR budete mít stále v přehledu nejdůležitější události v oblasti vlasové péče. Díky vyčerpávajícím přehledům a spolupráci s technology nadnárodních výrobců profesionální vlasové kosmetiky jsme tak jediným a bezkonkurenčním vlasovým portálem v Česku i na Slovensku.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..