Málokdy se probudíme a můžeme říct, že jsme spokojené s tím, jak naše vlasy vypadají. Většinou jsou všechno, jen ne takové, jaké bychom je chtěly mít. Buď jsou přeležené, nepoddajné, zplihlé, nebo se už začínají mastit. Dobře, není to zase taková katastrofa, existují mnohem horší věci. Ale přeci, dá se s tím něco dělat! Pojďte se se mnou podívat na stylingové spreje, s jejichž pomocí lze snadno docílit toho, že vás vlasy budou poslouchat a vypadat opět krásně.

Začněme suchým šamponem Invisidry shampoo, který si pečlivě střežím, protože mě už nesčetněkrát zachránil, když jsem pospíchala na nějakou akci a minutu před odjezdem jsem najednou zjistila, že mé vlasy rozhodně nevypadají k světu. Tento šampon stačí protřepat, párkrát stříknout na vlasy, nechat chvilku působit, následně rozčesat a tadá … máte vlasy jako nové!

Vlasové spreje Maria Nila

Vlasové spreje Maria Nila

Ačkoliv sama dopřávám svým vlasům co nejvíce svobody a nerada je zatěžuji vlasovými prostředky více než je třeba, musím přiznat, že jsem si suchý šampon zamilovala před několika lety a dodnes na něj nedám dopustit. Je to jeden z mála sprejů, který na vlasy používám a s radostí doporučuji tento zázrak jménem suchý šampon těm, kteří ho ještě neznají. Ale zase, všeho s mírou. Šampon je dobré používat jen, když je to nutné – tedy na zmírnění začínající mastnoty, dodání objemu a celkové oživení účesu.

Jako druhého pomocníka při „zápasení“ s vlasy tu mám Styling Spray, který je jemný, zajišťuje lehkou fixaci, zabraňuje krepatění a vlasy chrání před UV zářením. Jak jsem již psala, nerada na vlasy používám všelijaké „zbytečnosti“, proto jsem byla mile překvapena tímto sprejem, který je vážně tak jemný a lehký, že vlasy vůbec nezatěžuje a naopak je dostatečně pozvedne, dodá jim lesk, upevní neposedné kadeře a celkově pozvedne účes na vyšší úroveň.

Styling Spray pro lehkou fixaci a přirozený lesk

Styling Spray pro lehkou fixaci a přirozený lesk

Ráda vlasy ráno jen párkrát přestříkám tímto sprejem – vím, že díky tomu budou živější, „zdravější“, nádherně voňavé, bude se mi s nimi lépe pracovat a můj účes (ať už je jakýkoliv) bude mít šmrnc.

Závěrem dodám, že Invisidry Shampoo i Styling Spray od švédské vlasové kosmetiky Maria Nila, na kterou jsem mimochodem pěla ódy už v některých mých předešlých recenzích, mohu vřele doporučit. Vím, že se jedná o výrobky, které jsou nejen poměrně těžko sehnatelné, ale i cenově dražší. Ovšem cena je jen odrazem kvality, to mohu bez obav potvrdit.

Oba produkty krásně voní, nezanechávají žádné stopy ve vlasech, ale především, opravdu fungují! Ještě nesmím opomenout zdůraznit, že všechny výrobky od Maria Nila jsou 100% veganské, drží certifikát PETA (tedy nejsou testované na zvířatech), nenajdete v nich sulfáty ani parabeny, jsou vyrobené za dohledu profesionálních kadeřníku, a navíc i z recyklovatelných obalů. Myslím, že lepší už to snad ani nemůže být.

Nepostradatelný Invisidry Shampoo

Nepostradatelný Invisidry Shampoo

About The Author

Akademie INHAIR je originální a exkluzivní portál zaměřený především, nikoliv pouze, na vlasy, vlasovou péči a vlasovou kosmetiku. Na českém trhu se jedná o originální projekt, který každý den přináší novinky ze světa profesionálních kadeřníků, stylistů, kosmetiky. Akademie INHAIR je určena nejen odborníkům a vyučených kadeřníkům, ale také laické veřejnosti. Redakční tým sleduje a přináší reportáže a zprávy z aktuálního dění, seminářů a školení kadeřníků a výrobců vlasové kosmetiky. Díky Akademii INHAIR budete mít stále v přehledu nejdůležitější události v oblasti vlasové péče. Díky vyčerpávajícím přehledům a spolupráci s technology nadnárodních výrobců profesionální vlasové kosmetiky jsme tak jediným a bezkonkurenčním vlasovým portálem v Česku i na Slovensku.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..