Vlasy za měsíc porostou v průměru o centimetr až dva. To přináší stále se opakující estetické problémy především barveným vlasům. Již za tři týdny po barvení vlasů jsou patrné odrosty či šediny. TouchBack Hair Marker přináší okamžité řešení ve formě vlasového korektoru, který efektivně a rychle maskuje odrosty a šediny.

Vlasový korektor TouchBack Hair Marker

Vlasový korektor Hair Marker byl poprvé uveden na trh v roce 2009  americkou společností TouchBack by Colomark založenou víceprezidentkou  L’Oreál USA Joan Lasker. Joan dlouhodobě postrádala na trhu řešení pro rychlé a  hlavně účinné maskování odrostů a šedin. Ve spolupráci s řadou odborníků a profesionálů uvedla na trh vlasový korektor Hair Marker, který si ihned získal popularitu nejen u profesionálů, ale také u široké veřejnosti.

Vlasový korektor TouchBack Hair Marker

Vlasový korektor TouchBack Hair Marker je své podstatě velmi výjimečný fix určený pro zakrytí odrostů a šedivých vlasů. Vlasový fix obsahuje dočasnou barvu na vlasy v 8 odstínech od černé až po popelavou blond. Korektor neobsahuje peroxid, PPD ani amoniak a je tak velmi šetrný k vlasům a vlasové pokožce. Přidané složky z pšeničných klíčků jsou bohatým zdrojem vitamínů, stopových prvků, bílkovin a vlákniny. Účinné složky obsažené v obilných klíčcích vyživují vlasy do hloubky a pozitivně ovlivňují kvalitu vlasů. Stejně jako každá jiná kvalitní a profesionální kosmetika, ani vlasový korektor Hair Marker od TouchBack není testován na zvířatech.

Díky speciálnímu patentovanému aplikátoru se barva  velmi snadno a rychle nanáší na suché vlasy. Výsledkem bude sjednocený odstín barvených vlasů a odrostů s důkladným zamaskováním šedivých vlasů.  Barva vlasy neslepuje, nerozmazává se, ani se nedrolí. Barva zůstává ve vlasech do dalšího umytí. Pak je nutné aplikaci opět opakovat. Jedno balení vlasového korektoru HairMarker od TouchBack vydrží až na 60 aplikací.

Velkou popularitu, kvalitu a účinnost vlasového korektoru TouchBack dokazuje hned několik významných ocenění. Pro rychlou a jednoduchou aplikaci byl vlasový korektor TouchBack Hair Marker zvolen nejlepším produktem Fitness Beauty Awards 2013. Při pravidelném oceňování CEW Beauty Insider’s Choice Winner označilo více než 3500 odborníků v kosmetickém průmyslu vlasový korektor Hair Marker za výjimečný produkt ve své kategorii. Časopis Allure udělil korektoru ocenění Allure Best of Beauty za efektivní řešení problémů s odrosty a šedinami. Více se o kosmetice TouchBack dozvíte přímo na stránkách www.touchback.cz.

About The Author

Akademie INHAIR je originální a exkluzivní portál zaměřený především, nikoliv pouze, na vlasy, vlasovou péči a vlasovou kosmetiku. Na českém trhu se jedná o originální projekt, který každý den přináší novinky ze světa profesionálních kadeřníků, stylistů, kosmetiky. Akademie INHAIR je určena nejen odborníkům a vyučených kadeřníkům, ale také laické veřejnosti. Redakční tým sleduje a přináší reportáže a zprávy z aktuálního dění, seminářů a školení kadeřníků a výrobců vlasové kosmetiky. Díky Akademii INHAIR budete mít stále v přehledu nejdůležitější události v oblasti vlasové péče. Díky vyčerpávajícím přehledům a spolupráci s technology nadnárodních výrobců profesionální vlasové kosmetiky jsme tak jediným a bezkonkurenčním vlasovým portálem v Česku i na Slovensku.

Related Posts

6 Responses

 1. Jamila KORYTAROVA

  chtěla bych si objednat tmavě hnědý vlasový korektor, kde? děkuji

  Odpovědět
 2. Ludmila Chorváthová

  Orosím o informaci, kolik stojí korektor?
  Děkuji L.Chorváthová

  Odpovědět
 3. Zuzana

  Jak si mám obarvit šedé odrosty na spáncích, aniž bych si obarvila i pokožku pod nimi?

  Děkuji za praktickou radu!

  Z.

  Odpovědět

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..