Dobrý den!

měla bych zájem o titanovou žehličku z Vašeho obchodu Corioliss City Style 24mm. Jen mám dotaz na materiál a kvalitu žehlící plochy žehličky. Jedná se o lesklý titan (stříbrný), který vypadá jako“nerez“ a po kterém vlasy při žehlení kloužou? Nebo jsou plochy spíše tmavě šedé jako povrch podobný keramice či turmalínu? Turmalínovou žehličku jsem již měla a raději bych nyní titanovou. Prý je to kvalitnější. A na které straně u této žehličky je regulace teploty a zapínání, aby to nezavazelo při žehlení.

S pozdravem Č.

Dobrý den,

žehlící plochy u žehličky Corioliss City Style (fialová zebra a zlatá zebra) jsou vyrobeny z titanu bez příměsi keramiky nebo turmalínu. Jak uvádíte v dotazu, žehlící plochy jsou lesklé, stříbrné a vlasy po nich kloužou. Extrémně hladký povrch titanových žehlících ploch zaručuje lepší skluznost vlasu. Nedochází k nadměrného tření povrchu vlasu o žehlící plochy, jako je tomu u keramických žehliček. Titan je výhodný zejména v případech, kdy k ochraně vlasového vlákna před spálením používáte stylingové produkty, tj. krémy, tužidla, gely spreje, tzv. tekuté žehličky. Na titanu se tyto přípravky zpravidla nepřipalují, případné nečistoty se snadno odstraňují vlhkým hadříkem.

Titanové a keramické plochy žehličky pod mikroskopem

Obrázek znázorňuje popis žehličky Corioliss City Style. Kolečkem se reguluje teplota a černým vypínačem (vlevo od kolečka) se žehlička zapíná.

Popis titanové žehličky Corioliss


Nenašli jste zde řešení svého problému? Trápí Vás dlouhodobě lupy, mastné vlasy či vypadávání vlasů? Nevíte si rady s výběrem správní vlasové kosmetiky pro Vaše vlasy? Neváhejte se obrátit náš tým profesionálů. Jsme tady pro Vás.

About The Author

Akademie INHAIR je originální a exkluzivní portál zaměřený především, nikoliv pouze, na vlasy, vlasovou péči a vlasovou kosmetiku. Na českém trhu se jedná o originální projekt, který každý den přináší novinky ze světa profesionálních kadeřníků, stylistů, kosmetiky. Akademie INHAIR je určena nejen odborníkům a vyučených kadeřníkům, ale také laické veřejnosti. Redakční tým sleduje a přináší reportáže a zprávy z aktuálního dění, seminářů a školení kadeřníků a výrobců vlasové kosmetiky. Díky Akademii INHAIR budete mít stále v přehledu nejdůležitější události v oblasti vlasové péče. Díky vyčerpávajícím přehledům a spolupráci s technology nadnárodních výrobců profesionální vlasové kosmetiky jsme tak jediným a bezkonkurenčním vlasovým portálem v Česku i na Slovensku.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..