Také si užíváte krásného letního počasí? Sluníčko je konečně v plné síle, snad se tedy zase nevrátí nepříjemné mrazíky a deštivé dny. Počasí je jeden z hlavních faktorů, na který se zaměřují kosmetické firmy a vytvářejí podle konkrétního ročního období speciální limitované edice. Tohoto trendu, který se u zákazníků stále těší velké oblibě, využívá i The Body Shop.  A jelikož se léto neodvratně a čím dál tím rychleji přibližuje, je mi ctí, že vám mohu představit krasavce z nové letní kolekce The Body Shopu – Virgin Mojito, která je opět dovedená k dokonalosti.

Virgin Mojito není o ničem jiném než o vůni – stačí ji totiž cítit a hned si podmaní každou živou bytost. Nedělám si srandu a ani nepřeháním. Vážně! Už kolikrát jsem u mnohých produktů použila své oblíbené slůvko „svěží“. Ale až nyní jsem díky vůni Virgin Mojita pořádně pochopila, co svěžest a pocit čistoty znamená. Je to ta nejúžasnější letní vůně, kterou znám – výrazné citrusy zmírňuje uklidňující máta a společně tvoří vyrovnanou dvojici. Ve výsledku omamná kombinace máty a limetky je trefou do černého!

Tělová řada Virgin Mojito

Tělová řada Virgin Mojito

Mohu potvrdit, že všechny výrobky jsou nejen krásně voňavé, ale také účinné a pracovat s nimi je jedna velká radost. Zelenkavý sprchový gel vždy provoní celou koupelnu a celé tělo dokáže vzpružit po náročném parném dni. Tělový sorbet je úžasně jemný a hebký na dotek – jako hladký hutný balzám. Při kontaktu s vlhkou pokožkou tvoří na rozdíl od sprchového gelu sametovou vrstvu, která sice nepění, zato ale krásně provoní, ochladí a osvěží vaši pokožku.

Letní Virgin Mojito

Letní Virgin Mojito

Tělové máslo, které mám v praktickém menším balení, snad už ani nemusím představovat – kdo by neznal tyto slavné bestsellery, kterými se The Body Shop pyšní a každý se nad nimi rozplývá? Já dosvědčuji, že nadšení je na pravém místě, protože jakékoliv jejich tělové máslo zaručí dokonalou hydrataci a jemnou, hebkou, pevnou a provoněnou pokožku bez jakékoliv mastnoty a pocitu ulepenosti.

Tělové máslo 50 ml

Tělové máslo 50 ml

Tělová řada Virgin Mojito ve mně zanechala příslib léta a podnítila mě k tomu, že se na prázdniny, to pravé opalování, popíjení ledových drinků a lenošení u vody těším ještě víc! Na všech produktech do jednoho mohu oči nechat a mé čichové buňky se mohou zbláznit, protože si k té úžasně letní a tolik svěží vůni musím neustále přičichávat…

Svěží tělový sorbet

Svěží tělový sorbet

About The Author

Vendula z Českých Budějovic miluje psaní, čtení a zkoušení nových věcí a asi jako každá holka kosmetiku. Mezi její zájmy patří literatura, hra na klavír , hudba, tanec, jóga, zdravý životní styl, jídlo, móda, jízda na koni. Blogovat a psát články začala asi před dvěma roky. Od září 2015 se stala literární redaktorkou pro web Kritiky.cz. Od února 2016 začala psát knižní recenze pro literární portál cbdb.cz. Od března 2016 se připojila k týmu redaktorů na yogapoint.cz - web zabývající se jógou a zdravým životním stylem.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..