Arganový olej, tekuté zlato z Maroka, je zázračná látka získávána z arganových jader. Již po celá staletí se výtažky arganu používají k ochraně a hydrataci kůže a vlasů. Salerm Cosmetics využil předávné tajemství tekutého zlata, které bylo vytvořeno dávnými starověkými alchymisty Al- Andalus.

Salerm Biokera Arganology arganový olej na vlasy

Exkluzivní receptura arganového oleje a oleje z bavlníku dodá původní lesk a hebkost i velmi poškozeným a suchým vlasům. Arganology vyživuje, hydratuje a obnovuje poškozený vlas do hloubky. Arganology omlazuje vlasová vlákna a zabraňuje krepatění. Rychle se absorbuje a nemastí. Dodá vlasům sametovou strukturu.

Návod k použití: Naneste malé množství Arganology do dlaní a poté aplikujte na umyté vlasy. Neoplachujte a pokračujte jako obvykle.

About The Author

Akademie INHAIR je originální a exkluzivní portál zaměřený především, nikoliv pouze, na vlasy, vlasovou péči a vlasovou kosmetiku. Na českém trhu se jedná o originální projekt, který každý den přináší novinky ze světa profesionálních kadeřníků, stylistů, kosmetiky. Akademie INHAIR je určena nejen odborníkům a vyučených kadeřníkům, ale také laické veřejnosti. Redakční tým sleduje a přináší reportáže a zprávy z aktuálního dění, seminářů a školení kadeřníků a výrobců vlasové kosmetiky. Díky Akademii INHAIR budete mít stále v přehledu nejdůležitější události v oblasti vlasové péče. Díky vyčerpávajícím přehledům a spolupráci s technology nadnárodních výrobců profesionální vlasové kosmetiky jsme tak jediným a bezkonkurenčním vlasovým portálem v Česku i na Slovensku.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..