T.Q. představuje hotový zázrak pro Vaše vlasy. T.Q (Tratamiento TripleActivo Queratina) představuje ošetření vlasů ve formě tekutého keratinu. Jak již název sám o sobě vypovídá jedná se o produkt určený pro kompletní obnovu a regeneraci vlasového vlákna založenou na keratinu. Keratinová kúra je vhodná zejména pro jemné, křehké a silně poškozené vlasy. Síla ošetření T.Q. spočívá v jedinečné kombinaci trojitého keratinu. 

Azalea T.Q. Keratinová pěna

Azalea Cosmetics

Společnost Azalea Cosmetics (název odvozen od květiny – azalky) patří do skupiny VMV, jejichž hlavní a prémiovou značkou je Salerm Cosmetics. Zatímco Salerm Cosmetics je určen převážně pro profesionální prodej v kadeřnických salónech, produkty vlasové kosmetiky Azalea jsou určeny pro  domácí ošetření vlasů. Produkty společnosti Azalea jsou navrženy tak, aby jejich aplikace byla snadná a rychlá. Samozřejmě žádný výrobek Azalea není testován na zvířatech.

Regenerace vlasů keratinem

Každý den je pro naše vlasy náročnou zatěžkávací zkouškou. Aniž si to uvědomujeme, vlasy vystavuje neustálým agresivním vlivům jako je barvení, rovnání, foukání či žehlení. Spolu s vnějšími faktory jako je chlorovaná či mořská voda a sluneční paprsky se vlasy velmi často stávají suché, křehké a velmi porézní. Není potřeba hned myslet na kadeřníka. Vyzkoušejte ošetření keratinem.

Keratin je vláknitý protein, který tvoří základní kámen pokožky, nehtů a samozřejmě vlasů. Pokožka vlasu „kutikula“ se skládá z keratinových buněk a významně ovlivňuje barvu a jas vlasů. Mechanické či chemické faktory způsobují, že vrstva keratinových buněk se vzpřímí a otevře se. Vlasy jsou tak náchylné na poškození, působí matným dojmem a snadno se zacuchávají a lámou. Postupem času může docházet ke ztrátě přírodního keratinu z vlasů skrze otevřenou kutikulu. Cílem keratinového ošetření je do vlasů dostat maximální dávku tekutého keratinu, který opraví a vyplní chybné partie vlasového stonku.

Tekutý keratin v dnešní době obsahuje již téměř každý produkt vlasové kosmetiky. Laboratoře španělské společnosti Azalea, ale nezahálely a připravily keratinové ošetření vlasů na bázi 3 typů keratinu – mikro keratin, makro keratin a termo keratin. Díky účinkům trojitého keratinu se pěna T.Q. stává jedinečným ošetřením svého druhu.

T.Q. Tekutý keratin pro Vaše vlasy

Azalea Tratamiento Tripleactivo Queratina, zkráceně pouze T.Q:-čko, je jedinečný produkt určený pro domácí ošetření vlasů, který opravuje, chrání a navrací vlasům plnost, lesk a pružnost. „TéQvéčko“ je vhodné pro poškozené, křehké a jemné vlasy.  Tajemství jedinečného ošetření spočívá v kombinaci trojitého keratinu – mikro keratin, makro keratin a termo keratin. 

Makro keratin opravuje poškozené části vlasového vlákna. Keratin vyplňuje veškeré vady a nedostatky ve vlasovém stonku, čímž obnovuje jeho celistvost a pružnost.

Mikrokeratin je schopen proniknou i do těch nejmenších trhlinek, čímž zaručuje plnost účesu i u velmi jemných vlasů. Navíc dodá vlasům zářivý lesk.

Termo keratin vytváří kolem vlasů tepelný štít, který chrání vlasy před horkým vzduchem žehliček a fénů.

T.Q-čko je návykový díky své rychlé a velmi snadné aplikaci. Keratinová pěna se okamžitě absorbuje do vlasů a nezanechává žádné mastné nebo lepivé zbytky. Navíc neobsahuje silikony, parabeny ani alkohol. Mějte na paměti, že keratinovou pěnu je do vlasů nutné zafixovat teplem pomocí žehličky či fénu. Vlivem tepla dojde ke sloučení přírodního keratinu vlasů s dodaným keratinem.

Azalea T.Q. Keratinová pěna

Aplikace T.Q-čka

Aplikace T.Q-čka je velmi rychlá a snadná. Stačí dodržet následující 3 jednoduché kroky:

1. Keratinovou pěnu aplikujte na suché nebo  na vlhké, umyté a ručníkem vysušené vlasy (na středně dlouhé vlasy postačí 3 – 4 dávky pumpičky).

2. Keratin ve vlasech aktivujte pomocí žehličky či fénu a kartáče. Teplem se keratin ve vlasech zafixuje. Nadbytečný keratin se z vlasů odpaří.

3. Pro lepší výsledek aplikujte denně po dobu jednoho týdnu.

Každodenní aplikace po dobu 7 dnů je vhodná zejména u jemných a silně poškozených vlasů. Poté již nezbývá nic jiného, než si plnými doušky užívat výhod keratinu. Keratin vlasům dodá pružnost, plnost, hebkost a zářivý lesk. Pro dlouhodobý efekt se doporučuje keratinovou pěnu aplikovat 2 krát týdně.

Je nutné zdůraznit, že keratinová kúra T.Q. není narovnávač vlasů, nýbrž je speciálně určen pro regeneraci, revitalizaci a tepelnou ochranu poškozených, křehkých a jemných vlasů. Celou aplikaci a výsledný efekt keratinového ošetření Azalea T.Q. můžete shlédnout na následujícím videu.

Tip pro lepší efekt

Před použitím keratinové pěny T.Q. se vyvarujte šampónům a  balzámům s obsahem silikonů. Silikony na povrchu vlasů vytváří velmi jemnou, neviditelnou a vodě nepropustnou vrstvu, která může zamezit proniknutí molekul keratinu do vlasů.  Vhodné jsou šampóny bez obsahu silikonů. Silikony se na vlasovém vlákno postupně obalují a zatěžují ho. Speciálním čistícím šampónem je z vlasů důkladně smyjete. Takto připravený vlas je připraven přijmout maximální možnou dávku keratinu.

About The Author

Akademie INHAIR je originální a exkluzivní portál zaměřený především, nikoliv pouze, na vlasy, vlasovou péči a vlasovou kosmetiku. Na českém trhu se jedná o originální projekt, který každý den přináší novinky ze světa profesionálních kadeřníků, stylistů, kosmetiky. Akademie INHAIR je určena nejen odborníkům a vyučených kadeřníkům, ale také laické veřejnosti. Redakční tým sleduje a přináší reportáže a zprávy z aktuálního dění, seminářů a školení kadeřníků a výrobců vlasové kosmetiky. Díky Akademii INHAIR budete mít stále v přehledu nejdůležitější události v oblasti vlasové péče. Díky vyčerpávajícím přehledům a spolupráci s technology nadnárodních výrobců profesionální vlasové kosmetiky jsme tak jediným a bezkonkurenčním vlasovým portálem v Česku i na Slovensku.

Related Posts

One Response

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..