Slyšely jste už o suchém šampónu? U nás je to stále ještě novinka, které zákazníci moc nevěří a podle mě jí není dostáno takové pozornosti a slávy, jakou by si zasloužila. Suchý šampon je totiž perfektní pomocník, když nemáte čas, začínají se vám mastit vlasy a musíte vypadat (nebo ještě lépe – chcete!) vypadat krásně a rozhodně nechcete mít mastné a zplihlé vlasy. Šampony Batiste  jsou pak přesně tou pravou volbou pro vás. A věřte, že tahle situace se občas naskytne jednou za čas (a ne-li pravidelně) každé z nás.

Suchý šampon rychle a účinně oživí vlasy, dodá jim potřebný objem, „smyje“ mastnotu, redukuje nečistoty, načechrá, rozzáří vlasy a ještě je provoní naprosto úžasnou vůní. Jednoduše prodloužívýdrž vašich vlasů bez mastnoty“ ještě o jeden den navíc (ale jen maximálně o jeden!). No není to bezva? Já jsem zprvu k tomuto produktu byla nedůvěřivá, ale po jednoduché aplikaci a pozitivních výsledcích jsem byla ohromená a Batiste od té doby doporučuji snad každému.

Suchý šampón Batiste

Suchý šampón Batiste

Použití je opravdu snadnévlasy rozčešeme, sprej důkladně protřepeme a z dostatečné vzdálenosti na vlasy nastříkáme. Počkáme minutku, než suché složení zapůsobí a pak vlasy ještě jednou rozčešeme. A… ta dá! Proceduru, která by nám normálně zabrala jistou půlhodinku klasického vlhkého umývání s pomocí vody a pěnivého šamponu můžeme hravě zvládnout za dvě minutky!

Já jsem měla konkrétně šampon s příchutí cherry, který je vhodný pro všechny typy vlasů. Vlasy rozhodně umí oživit, dodat objem a svěžest. Hned prostě vypadají lépe a šampon měkolikrát zachránil, když jsem byla ve spěchu a vlasy jsem už tak zářivé neměla. Na druhou stranu jsem ale zastáncem toho, že by se vlasům měla dopřát kvalitní pravidelná péče, u které nebudeme chvátat, takže klasická péče o vlasy, kdy si je myju „normálním“ šamponem a kondicionérem, je pro mě základ.

Ale proč si nedopřát toto malé potěšení, když už vaše vlasy nehýří životem a barvou? Sice z opravdové mastnoty vám ani Batiste nevykouzlí nový zářivý účes, ale s vlasy bez života s lehkou mastnotou rozhodně ano!

Suchý šampón Batiste

Suchý šampón Batiste

 

About The Author

Vendula z Českých Budějovic miluje psaní, čtení a zkoušení nových věcí a asi jako každá holka kosmetiku. Mezi její zájmy patří literatura, hra na klavír , hudba, tanec, jóga, zdravý životní styl, jídlo, móda, jízda na koni. Blogovat a psát články začala asi před dvěma roky. Od září 2015 se stala literární redaktorkou pro web Kritiky.cz. Od února 2016 začala psát knižní recenze pro literární portál cbdb.cz. Od března 2016 se připojila k týmu redaktorů na yogapoint.cz - web zabývající se jógou a zdravým životním stylem.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..