Dobrý deň,

rozhodol som sa vás osloviť po perfektnych skusenostiach a zatial vždy spokojnost. Poradili ste mi Cotril Glue fixacne lepidlo. Aby som pripomenul, to ze treba rychlo spravit vymodelovanie vlasov mi vôbec neprekáža. Mám strih – Boky, a vzadu na veľmi krátko, a vrch bez prechodu cca 4 cm vlasy… Moje vlasy si tvarujem dozadu a doboku… Prípadne si ich zdvíham. Nakoľko moja poziadavka bola mat vlasy bez mokreho efektu (cisto modelovanie na sucho) tak Cotril Glue Lepidlo na vlasy je špička, ale keď sú vlasy dlhšie, nieje to už ono.

Teraz si chcem ešte vyskúšať nechat kusok narast vlasy, a dostavam sa ku otazke, mali by ste premna vzhladom bez toho aby sme sa pozerali na cenu nieco silnejsie ? Alebo zostat pri tom lepidle. Stale ak je mozne, rad si udrzim suchy efekt vlasov, len moje vlasy su neskutocne huste, a pevne. Pokial by nebol typ sucheho gelu (alebo laku) skusil by som to zafénovať. Nakolko mám s vami veľmi kladné skusenosti, snad nieco vymyslime.

Ďakujem Matúš

Dobrý den,

jsme velice rádi, že Vám přípravek Cotril Glue vyhovuje a Vaše spokojenost s námi nás také velmi těší. K Vašemu dotazu. Konzultovali jsme problém s naší kadeřnicí, abychom Vám mohli poskytnout nejlepší možné řešení.

K účesu, kterého chcete dosáhnout se určitě neobjedete bez tužidla, fénu a silného laku. Vlasy na temeni jsou velmi dlouhé a takto extrémní vyčesání vyžaduje zručnost a trpělivost. Ovšem postup takového stylingu je následující:

1. Vlasy umyjete šampónem, abyste je zbavil veškerých nečistot a zbytků stylingových produktů, tudíž aby vlasy nebyly ničím zatížené.

2. Vlasy vysušíte ručníkem.

3. Nanesete pěnové tužidlo ke kořínkům vlasů, předkloníte se a za pomocí fénu a hřebenu nebo kartáče, začnete vlasy vysoušet, přitom již tvarujete požadovaný účes. Následně nanesete vlasové tužidlo i do délek a opět v předklonu vlasy vysoušíte do požadovaného tvaru. Tímto krokem byste měl docílit požadovaného výčesu.

4. Nyní je zapotřebí finální účes zafixovat silným lakem. Doporučujeme Cotril gelový lak. V případě, že by vlasy byly po gel-laku příliš mokré, opět použijte fén a pomocí kartáče vlasy dotvarujte a vysušte.

Pevné a husté vlasy mohou mít tendenci zpočátku padat. Je to způsobeno tím, že vlasy mají paměťový efekt a snaží se vrátit do své původní polohy. Proto je zpočátku zapotřebí aplikovat větší množství tužidla a laku. Až si vlasy na nový styl navyknou, nebude úprava již tak složitá a nebude vyžadovat použití velkého množství stylingových přípravků.

Co se týče výběru produktů produktů:

Z pěnových tužidel bychom Vám doporučili Cotril Creative GEL MOUSSE. Tužidlo je sice vhodné pro dosažení mokrého efektu, ovšem nabízí optimální fixaci pro prvotní definování extrémního účesu. Navíc, pokud použijete fén a kartáč, mokrý efekt vymizí.

Aby Vám výčes neuvadl, je nutné jej velmi zafixovat. Mezi nejsilnější lak patří Cotril Creative Walk GELLAC. Tento lak je také docela vlhký, ovšem v případě vysušení fénem a prokartáčováním vlasů mokrý efekt vymizí.


Nenašli jste zde řešení svého problému? Trápí Vás dlouhodobě lupy, mastné vlasy či vypadávání vlasů? Nevíte si rady s výběrem správní vlasové kosmetiky pro Vaše vlasy? Neváhejte se obrátit náš tým profesionálů. Jsme tady pro Vás.

About The Author

Akademie INHAIR je originální a exkluzivní portál zaměřený především, nikoliv pouze, na vlasy, vlasovou péči a vlasovou kosmetiku. Na českém trhu se jedná o originální projekt, který každý den přináší novinky ze světa profesionálních kadeřníků, stylistů, kosmetiky. Akademie INHAIR je určena nejen odborníkům a vyučených kadeřníkům, ale také laické veřejnosti. Redakční tým sleduje a přináší reportáže a zprávy z aktuálního dění, seminářů a školení kadeřníků a výrobců vlasové kosmetiky. Díky Akademii INHAIR budete mít stále v přehledu nejdůležitější události v oblasti vlasové péče. Díky vyčerpávajícím přehledům a spolupráci s technology nadnárodních výrobců profesionální vlasové kosmetiky jsme tak jediným a bezkonkurenčním vlasovým portálem v Česku i na Slovensku.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..