Portál zaměřený na vlasovou péči a vlasovou kosmetiku INHAIR AKADEMIE vyhlašuje srpnovou soutěž o novinku salerm Cosmetics – rtěnku Salerm Cosmetics Hidracolors v hodnotě 279 Kč. Odstín rtěnky si vybere výherce v závislosti na svých preferencích a momentálních skladových zásobách. 

Salerm Cosmetics představuje rtěnku s dlouhotrvajícím efektem Hidracolors Long Lasting Lipstick. Rtěnka na rty ve formě tužky pro snadnou a rychlou aplikaci. Synergická kombinace hydratačních složek a aktivního barevného pigmentu dodá rtům dlouhodobý a intenzivní zářivý půvab a komfort. K dispozici v 8 odstínech.

SOUTĚŽNÍ OTÁZKY

Principem soutěže je správně odpovědět na tři soutěžní otázky a společně se jménem a příjmením, adresou a telefonním číslem zaslat správné odpovědi na e-mail soutez@inhair.cz.

E-maily se správnými odpověďmi je možné zasílat do 31. 8. 2015. Začátkem září 2015 bude vylosován jeden soutěžící, který správně zodpověděl následující otázky:

1. Jaké dva odstíny rtěnek Salerm Hidracolors dodají rtům sametový matný efekt?

2. Z jakých olejů je připraven exkluzivní výběr olejů Lendan Oil Essences? 

3. Jak dlouho průměrně vydrží jedno balení objemového pudru Perfect Hair 28 gramů pro husté vlasy?

Správné odpovědi naleznete v internetovém obchodě s profesionální vlasovou kosmetiku www.inhair.cz. V případě, že nenaleznete správné odpovědi na internetových stránkách, sledujte náš profil na Facebooku, kde v průběhu soutěže budou průběžně zveřejněny nápovědy na soutěžní otázky. V soutěžním emailu prosím uveďte následující údaje:

Jméno a příjmení:
Adresu doručení případné výhry
Telefonní kontakt:

Upozornění: duplicitní emailové adresy a telefonní čísla budou automaticky vymazána a žádný z duplicitního kontaktu nebude do soutěže zařazen. Tímto se snažíme eliminovat neférové soutěžící, kteří zkouší zvýšit pravděpodobnost výhry zasíláním duplicitních mailů. Bez uvedení telefonního kontaktu nebude soutěžící zařazen do soutěže.

SOUTĚŽ UKONČENA – VYHLÁŠENÍ VÝHERCE

Červencová soutěž o hroznový olej na vlasy Salerm Biokera Grapeology je ukončena. Správné odpovědi na soutěžní otázky:

1. Sametové odstíny s matným efektem jsou k dispozici v odstínech Soft Strawberry (07) a Velvet Skin (08).

2. Lendan Oil Essenses je výběrem 5 exkluzivních olej : Tsubaki olej, arganový olej, mokřadkový olej, olej z pšeničných semínek a olej z australských makadamských ořechů

3. Balení objemového pudru Perfect Hair o obsahu 28 gramů vydrží cca 75 aplikací (v závislosti na velikosti postižené partie).

Z celkového počtu 193 odpovědí byla vylosována výherkyně exkluzivní rtěnky na vlasy Salerm Cosmetics Hidracolors. Výherkyní se stává paní Natalia C. z Třince. Výherkyni samozřejmě blahopřeje a všem ostatním přejeme hodně štěstí v nadcházející soutěži. 

Salerm Cosmetics Hidracolors

Soutěž naleznete také na největším soutěžním portálu v ČR – Soutěže.cz a na Websoutěže.cz

Obecná pravidla soutěže na INhair.cz

Pořadatel soutěže

Organizátorem a vyhlašovatelem soutěže je internetový obchod INhair.cz provozovaný na základě živnostenského oprávnění: FO Filip Konečný, IČ: 01127624, sídlo: Evžena Rošického 1080/18 Ostrava.

Soutěžící

Soutěže se může zúčastnit každý občan České republiky, respektive osoba žijící na území České republiky. Každý z účastníků se může soutěže zúčastnit pouze jednou. Odpovědi z duplicitních mailů budou automaticky ze soutěže vyřazeny. Soutěžící musí v soutěžním emailu uvést adresu doručení případné výhry. Soutěžící musí uvést telefonní kontakt, který selektuje účastníky, kteří se zúčastnili soutěže vícekrát pod různou emailovou adresou. Nedodržením podmínek soutěže je pořadatel soutěže oprávněn soutěžícího ze soutěže vyloučit. Soutěžící nenese žádné náklady související s odesláním výhry.

Trvání soutěže

Soutěž probíhá na území České republiky v období od 1. 8. 2015 do 31. 8. 2015.

Vylosování a předání cen

Následující den po skončení soutěže bude ze všech správných odpovědí vylosován výherce. Počet výherců a výhry jsou upřesněny vždy přímo u aktuální soutěže.

Výherci budou o výhře informování elektronickou poštou. Výhry budou zaslány výhercům Českou poštou. Výherci budou po skončení soutěže zveřejněni na stránkách soutěže.

Obecná ustanovení

Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo nahradit výhru výhrou odpovídající hodnoty. Výhra do soutěže není vymahatelná a nelze je vyplatit alternativně v hotovosti. Pořadatel soutěže je oprávněn rozhodovat ve všech otázkách týkajících se této soutěže dle svého uvážení a podle platných zákonů.

Ochrana osobních údajů

Účastí v soutěži vyjadřujete svůj souhlas podle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů se zpracováním osobních údajů za účelem vyhodnocení soutěže, předání výhry a pro marketingové účely internetového obchodu INhair.cz. Veškeré osobní údaje, které nám poskytnete, nebudou bez Vašeho souhlasu poskytnuty třetím osobám ani jiným subjektům. Kdykoliv můžete požádat o jejich změnu či vymazá

About The Author

Akademie INHAIR je originální a exkluzivní portál zaměřený především, nikoliv pouze, na vlasy, vlasovou péči a vlasovou kosmetiku. Na českém trhu se jedná o originální projekt, který každý den přináší novinky ze světa profesionálních kadeřníků, stylistů, kosmetiky. Akademie INHAIR je určena nejen odborníkům a vyučených kadeřníkům, ale také laické veřejnosti. Redakční tým sleduje a přináší reportáže a zprávy z aktuálního dění, seminářů a školení kadeřníků a výrobců vlasové kosmetiky. Díky Akademii INHAIR budete mít stále v přehledu nejdůležitější události v oblasti vlasové péče. Díky vyčerpávajícím přehledům a spolupráci s technology nadnárodních výrobců profesionální vlasové kosmetiky jsme tak jediným a bezkonkurenčním vlasovým portálem v Česku i na Slovensku.

Related Posts

3 Responses

 1. Michaela Maršálová

  ukazuje se mi že adresát je neplatný kontrolovala jsem to a je to dobře kam to mám poslat jinam

  Odpovědět
  • inhair

   Dobrý den Míšo. Zkontrolujte si zda opravdu správné odpovědi posíláte na soutěžní e-mail: soutez@inhair.cz .E-mail je správný, v současné době máme již doručeno přes více než 200 odpovědí.

   Odpovědět

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..