Salerm Straightening obsahuje mikrosilikony, které usnadňují žehlení vlasů. Salerm Straightening vytváří ochrannou bariéru vlasového vlákna chránící před vysokými teplotami. Zároveň posiluje a hydratuje vlasy při jejich žehlení od kořínků po konečky.

Straightening Šampón je specifický šampón pro vlasy, které vysušujeme žehličkou nebo fénem. Jeho inovační složení obsahuje ochranné látky, které chrání vlasový stonek před vysoušením. Pomocí Straightening šampónu dosáhnete hladkého a rychlého účesu bez krepatění. Šampón vyživuje a posiluje vlasy a zároveň odpuzuje vlhkost.

Straightening Sprej z rozpustných mikrosilikonů, který usnadňuje vyhlazení vlasů pomocí žehličky a prodlužuje trvanlivost účesu. Straightening Sprej dodá vlasům přirozený a zářivý lesk. Doporučeno pro všechny typy vlasů. Zabraňuje krepatění a frizz. Straightening sprej je vhodný i jako poslední krok při konečné úpravě vlasů pro eliminaci a odstranění statické elektřiny z vlasů.

Straightening Gel pomáhá vytvořit hladký účes s okamžitým efektem pomocí žehličky na vlasy, fénu nebo kulmy. Přináší vrstvený účinek, který pomáhá vlasům udržovat hladký vlas po delší čas. S termo ochranným efektem.

O autorovi

Akademie INHAIR je originální a exkluzivní portál zaměřený především, nikoliv pouze, na vlasy, vlasovou péči a vlasovou kosmetiku. Na českém trhu se jedná o originální projekt, který každý den přináší novinky ze světa profesionálních kadeřníků, stylistů, kosmetiky. Akademie INHAIR je určena nejen odborníkům a vyučených kadeřníkům, ale také laické veřejnosti. Redakční tým sleduje a přináší reportáže a zprávy z aktuálního dění, seminářů a školení kadeřníků a výrobců vlasové kosmetiky. Díky Akademii INHAIR budete mít stále v přehledu nejdůležitější události v oblasti vlasové péče. Díky vyčerpávajícím přehledům a spolupráci s technology nadnárodních výrobců profesionální vlasové kosmetiky jsme tak jediným a bezkonkurenčním vlasovým portálem v Česku i na Slovensku.

Přidej komentář

Váš e-mail nebude zveřejněn.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.