Zveme Vás na technologický seminář na téma Vlasové rituály se značkou MedaVita a Cotril. Obsahem semináře bude správná péče o vlasovou pokožku a délky, masáže vlasové pokožky, aplikace a postupy vlasových rituále, relaxace. Exkluzivním hostem bude Kateřina Kristelová, tvář značky MedaVita pro Českou republiku. 

Školením  Vás provede pravá profesionálka ve svém oboru, Monika Minaříková. Monika Minaříková je majitelka moderního kadeřnického studia MONAMI. Monika je profesionální vlasovou stylistkou s několikatiletou praxí. Především se specializuje na stahování barev a techniku Ombre. Ve svém salónu pracuje s italskou vlasovou kosmetikou Cotril Professional a MedaVita.

Školení: Vlasové rituály MedaVita

TERMÍN ŠKOLENÍ

Kadeřnictví MONAMI Hair Studio, Březinova 407/27, Praha 8 – Karlín, 186 00

Konání:  Neděle 24. 05. 2015 od 09:00 do 14:00

Cena vstupenky: 590 Kč. Účast bude potvrzena certifikátem.

Školitelé: Monika Minaříková a Martina Hübnerová

INFORMACE

Cena vstupenky na školení je 590 Kč. Začátek školení je v 09:00. Kapacita školení je omezena. Vstupenky v předprodeji zakoupíte prostřednictvím telefonu +420 777 892 013 (Gabriela Hesová).

About The Author

Akademie INHAIR je originální a exkluzivní portál zaměřený především, nikoliv pouze, na vlasy, vlasovou péči a vlasovou kosmetiku. Na českém trhu se jedná o originální projekt, který každý den přináší novinky ze světa profesionálních kadeřníků, stylistů, kosmetiky. Akademie INHAIR je určena nejen odborníkům a vyučených kadeřníkům, ale také laické veřejnosti. Redakční tým sleduje a přináší reportáže a zprávy z aktuálního dění, seminářů a školení kadeřníků a výrobců vlasové kosmetiky. Díky Akademii INHAIR budete mít stále v přehledu nejdůležitější události v oblasti vlasové péče. Díky vyčerpávajícím přehledům a spolupráci s technology nadnárodních výrobců profesionální vlasové kosmetiky jsme tak jediným a bezkonkurenčním vlasovým portálem v Česku i na Slovensku.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..