Salerm Cosmetics si Vás dovoluje pozvat na školení společenských a svatebních účesů s fenomenální mistryní v oboru – vlasovou stylistkou Dádou Kusou. Exkluzivními partnery akce je svatební salón Paris Ostrava a květinové studio Klia.

Vlasová stylistka Dáda Kusá je mistryní v oboru společenských a svatebních účesů. Její hlavní charakteristickou vlastností je tvořivost a smysl pro detail. Ihned po vyučení kadeřnicí v roce 1979 se stala celostátní vítězkou soutěže Mladý módní tvůrce.  V roce 1996 až 1999 byla autorkou účesů pro finále soutěží Miss České republiky. Dáda Kusá je pravidelným hostem na kadeřnických show, proměnách a rozhovorech v televizních přenosech. Pravidelně se podílí při tvorbě módních účesů pro prezentaci v časopisech Cosmopolitan, Esquire, Harpers Bazzar, Linda a spoustu dalších.  Mimo jiné je také autorkou několika knih o účesech.

Školení společenských a svatebních účesů se Salerm Cosmetics

Školení  společenských a svatebních účesů se Salerm Cosmetics

Dům Kultury AKORD, Náměstí SNP 1, Ostrava – Jih, 700 30

Konání:  pondělí 26.5. 2014 od 09:30

Cena vstupenky: 600 Kč

Cena zahrnuje školení, občerstvení a dárek. Vstupné je slosovatelné.

Školitelka: Dáda Kusá

Informace

Cena vstupenky na celodenní školení je 600 Kč. Začátek školení je v 09:30. Pro školení je omezená kapacita. Vstupenky v předprodeji zakoupíte u obchodních zástupců Salerm Cosmetics,  nebo prostřednictvím telefonicky +420 595 136 382 nebo na e-mailu info@cz.salerm.com.

About The Author

Akademie INHAIR je originální a exkluzivní portál zaměřený především, nikoliv pouze, na vlasy, vlasovou péči a vlasovou kosmetiku. Na českém trhu se jedná o originální projekt, který každý den přináší novinky ze světa profesionálních kadeřníků, stylistů, kosmetiky. Akademie INHAIR je určena nejen odborníkům a vyučených kadeřníkům, ale také laické veřejnosti. Redakční tým sleduje a přináší reportáže a zprávy z aktuálního dění, seminářů a školení kadeřníků a výrobců vlasové kosmetiky. Díky Akademii INHAIR budete mít stále v přehledu nejdůležitější události v oblasti vlasové péče. Díky vyčerpávajícím přehledům a spolupráci s technology nadnárodních výrobců profesionální vlasové kosmetiky jsme tak jediným a bezkonkurenčním vlasovým portálem v Česku i na Slovensku.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..