Salerm Cosmetics si Vás dovoluje pozvat na školení společenských a svatebních účesů s fenomenální mistryní v oboru – vlasovou stylistkou Dádou Kusou. Tentokrát pro kratší a polodlouhé vlasy. 

Školení Salerm Cosmetics 2015

Vlasová stylistka Dáda Kusá je mistryní v oboru společenských a svatebních účesů. Její hlavní charakteristickou vlastností je tvořivost a smysl pro detail. Ihned po vyučení kadeřnicí v roce 1979 se stala celostátní vítězkou soutěže Mladý módní tvůrce. V roce 1996 až 1999 byla autorkou účesů pro finále soutěží Miss České republiky. Dáda Kusá je pravidelným hostem na kadeřnických show, proměnách a rozhovorech v televizních přenosech. Pravidelně se podílí při tvorbě módních účesů pro prezentaci v časopisech Cosmopolitan, Esquire, Harpers Bazzar, Linda a spoustu dalších. Mimo jiné je také autorkou několika knih o účesech.

Photo shot Salerm Cosmetics Ostrava, Česká republika

TERMÍN ŠKOLENÍ

Dům Kultury AKORD, Náměstí SNP 1, Ostrava – Jih, 700 30

Konání:  pondělí 20. 4. 2015 od 09:30

Cena vstupenky: 700 Kč, cena zahrnuje školení, občerstvení a dárek. Vstupné je slosovatelné.

Školitelka: Dáda Kusá

Photo shot Salerm Cosmetics Ostrava, Česká republika

Informace

Cena vstupenky na celodenní školení je 700 Kč. Začátek školení je v 09:30. Pro školení je omezená kapacita. Vstupenky v předprodeji zakoupíte u obchodních zástupců Salerm Cosmetics, nebo prostřednictvím telefonicky +420 595 136 382 nebo na e-mailu info@cz.salerm.com.

Photo shot Salerm Cosmetics Ostrava, Česká republika

O autorovi

Akademie INHAIR je originální a exkluzivní portál zaměřený především, nikoliv pouze, na vlasy, vlasovou péči a vlasovou kosmetiku. Na českém trhu se jedná o originální projekt, který každý den přináší novinky ze světa profesionálních kadeřníků, stylistů, kosmetiky. Akademie INHAIR je určena nejen odborníkům a vyučených kadeřníkům, ale také laické veřejnosti. Redakční tým sleduje a přináší reportáže a zprávy z aktuálního dění, seminářů a školení kadeřníků a výrobců vlasové kosmetiky. Díky Akademii INHAIR budete mít stále v přehledu nejdůležitější události v oblasti vlasové péče. Díky vyčerpávajícím přehledům a spolupráci s technology nadnárodních výrobců profesionální vlasové kosmetiky jsme tak jediným a bezkonkurenčním vlasovým portálem v Česku i na Slovensku.

Přidej komentář

Váš e-mail nebude zveřejněn.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.