Společenské účesy patří mezi nejnáročnější účesy vůbec, neboť se u nich vyžaduje preciznost a dokonalost. Nenechejte si ujít jedinečnou příležitost školení na téma SPOLEČENSKÉ ÚČESY pod vedením profesionální vlasové stylistky Evy Čapkové. Samozřejmostí jsou ukázky účesů na modelkách pomocí výrobků profesionální italské vlasové kosmetiky MedaVita. Nedílnou součástí bude také konzultace a diskuze s technologem.

Společenské účesy s Evou Čapkovou

Eva Čapková je profesionální vlasová stylistka a spolumajitelka několika salónů a kadeřnictví. Eva je absolventkou celé řady zahraničních stáží, mimo jiné ve Francii, Itálii, Anglii nebo Německu. Je také účastnice Kadeřnického festivalu v Lucerně a spolupracovala již na 10 ročnících Miss České Republiky.  Eva účinkovala v pořadu Vypadáš skvěle, je pravidelnou autorkou článků v odborných časopisech a  účastní se mnoha různých přehlídek a školení.

Termíny školení:

Hotel Baltaci Atrium, Salonek Betan, Lešetín II/651, 760 01, ZLÍN

Konání:  Čtvrtek 23. 04. 2015 od 09:00 do 14:00

Cena vstupenky: 2000 Kč. Účast bude potvrzena certifikátem.

Školitelka: Eva Čapková


Hotel Bonum, Sál divadelní, masná 1752/6, 702 00, MORAVSKÁ OSTRAVA

Konání:  Pátek 24. 04. 2015 od 09:00 do 14:00

Cena vstupenky: 2000 Kč. Účast bude potvrzena certifikátem.

Školitelka: Eva Čapková


Hotel Avanti, Meeting room, Střední 61, 602 00, BRNO

Konání:  Sobota 25. 04. 2015 od 09:00 do 14:00

Cena vstupenky: 2000 Kč. Účast bude potvrzena certifikátem.

Školitelka: Eva Čapková

Informace

Běžná cena vstupenky na školení je 2000 Kč. Kapacita školení je omezena. Vstupenky v předprodeji zakoupíte prostřednictvím telefonu +420 777 723 013.

About The Author

Akademie INHAIR je originální a exkluzivní portál zaměřený především, nikoliv pouze, na vlasy, vlasovou péči a vlasovou kosmetiku. Na českém trhu se jedná o originální projekt, který každý den přináší novinky ze světa profesionálních kadeřníků, stylistů, kosmetiky. Akademie INHAIR je určena nejen odborníkům a vyučených kadeřníkům, ale také laické veřejnosti. Redakční tým sleduje a přináší reportáže a zprávy z aktuálního dění, seminářů a školení kadeřníků a výrobců vlasové kosmetiky. Díky Akademii INHAIR budete mít stále v přehledu nejdůležitější události v oblasti vlasové péče. Díky vyčerpávajícím přehledům a spolupráci s technology nadnárodních výrobců profesionální vlasové kosmetiky jsme tak jediným a bezkonkurenčním vlasovým portálem v Česku i na Slovensku.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..