Výrobce profesionální vlasové kosmetiky Salerm Cosmetics Vás srdečně zve na prezentaci nových technik barvení, pánských střihů, dámských střihů a společenských účesů pod vedením hlavního technologa Salerm Cosmetics, José Antonia Lopeze. 

Salerm Cosmetics je jedním z největších španělských výrobců profesionální vlasové kosmetiky a kadeřnických pomůcek na světě. Ohromný úspěch tkví především v širokém sortimentu produktů, které uspokojí i ty nejnáročnější klienty.

Pozvánka Salerm Cosmetics a José Antonio Lopez

Pozvánka Salerm Cosmetics a José Antonio Lopez

Termíny školení:

Kulturní dům AKORD, nově zrekonstruovaný Divadelní klub

náměstí SNP 1, 700 30 Ostrava – Jih

Konání:  Středa 9. 9. 2015 od 09:30

Technolog: José Antonio Lopez

Informace

Cena vstupenky na školení je 200 Kč. V ceně vstupného je i drobné občerstvení. Začátek školení je v 09:30. Kapacita školení je omezena. Vstupenky v předprodeji zakoupíte prostřednictvím telefonu +420 595 136 382 nebo na salerm@cz.salerm.com.

About The Author

Akademie INHAIR je originální a exkluzivní portál zaměřený především, nikoliv pouze, na vlasy, vlasovou péči a vlasovou kosmetiku. Na českém trhu se jedná o originální projekt, který každý den přináší novinky ze světa profesionálních kadeřníků, stylistů, kosmetiky. Akademie INHAIR je určena nejen odborníkům a vyučených kadeřníkům, ale také laické veřejnosti. Redakční tým sleduje a přináší reportáže a zprávy z aktuálního dění, seminářů a školení kadeřníků a výrobců vlasové kosmetiky. Díky Akademii INHAIR budete mít stále v přehledu nejdůležitější události v oblasti vlasové péče. Díky vyčerpávajícím přehledům a spolupráci s technology nadnárodních výrobců profesionální vlasové kosmetiky jsme tak jediným a bezkonkurenčním vlasovým portálem v Česku i na Slovensku.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..