Salerm Cosmetic patřící do kosmetického gigantu profesionální vlasové péče VMV Group Vás srdečně zve na podzimní workshop a prezentaci nových technik barvení, pánských střihů, dámských střihů a společenských účesů pod vedením hlavního technologa Salerm Cosmetics ze samotné centrály Salerm v Barceloně, José Antonia Lopeze.

Workshop Salerm Cosmetics

Chcete vědět více o barvách a profesionálním barvení vlasů? Přijďte na workshop Salerm Cosmetics pod vedením mistra v oboru – hlavního technologa Salerm Cosmetics, José Antonia Lopeze.

Program celodenního workshopu

  • Prezentace nových barev Biokera Natura Color
  • Vše o barvách, barvení a zesvětlování
  • Kolorimetrie v barvení
  • Nové techniky barvení
  • Barvení v praxi na modelkách
  • Konzultace s technologem, rady, tipy a doporučení

Salerm Biokera Natura Color. Přírodní barva pro vaše vlasy. Barvy na vlasy Biokera Natura Color rozšiřují sortiment vlasové kosmetiky Salerm Cosmetics. Salerm Biokera Natura Color jsou bez parabenů, silikonů, PPD, resorcinolu, se sníženým obsahem amoniaku a obsahují pouze certifikované organické rostlinné oleje, které chrání vlasové vlákno během procesu a po barvení. Výsledkem bude dokonalá intenzivní, dlouhotrvající a brilantní barva s perfektním krytím i šedivých vlasů.

Termíny školení:

Místo konání: Kulturní dům AKORD, náměstí SNP 1, 700 30 Ostrava – Jih

Datum konání:  Středa 5. 10. 2016 od 09:00 – 17:00

Technolog: José Antonio Lopez

Informace

Cena vstupenky na školení je 890 Kč. V ceně vstupného je občerstvení, oběd, dárek a volný vstup na hair show Salerm Cosmetics ve čtvrtek 6. 10. 2016. Začátek workshopu je v 09:00. Kapacita školení je omezena – individuální přístup. Vstupenky v předprodeji zakoupíte prostřednictvím telefonu +420 595 136 382 nebo na info@cz.salerm.com.

Podzimní workshop Salerm Cosmetics 2016

Podzimní workshop Salerm Cosmetics 2016

Hair Show Salerm Cosmetics

Výrobce profesionální vlasové kosmetiky Salerm Cosmetics Vás srdečně zve na prezentaci nových technik barvení, pánských střihů, dámských střihů a společenských účesů pod vedením hlavního technologa Salerm Cosmetics, José Antonia Lopeze.

Salerm Cosmetics je jedním z největších španělských výrobců profesionální vlasové kosmetiky a kadeřnických pomůcek na světě. Ohromný úspěch tkví především v širokém sortimentu produktů, které uspokojí i ty nejnáročnější klienty.

Termíny školení:

Místo konání: Kulturní dům AKORD, náměstí SNP 1, 700 30 Ostrava – Jih

Datum konání:  Čtvrtek 6. 10. 2016 od 09:30 – 13:00

Technolog: José Antonio Lopez

Informace

Cena vstupenky na školení je 250 Kč. V ceně vstupného je zahrnuto malé občerstvení. Začátek prezentace je v 09:30. Kapacita je omezena. Vstupenky v předprodeji zakoupíte prostřednictvím telefonu +420 595 136 382 nebo na info@cz.salerm.com.

Podzimní Hair Show Salerm Cosmetics 2016

Podzimní Hair Show Salerm Cosmetics 2016

About The Author

Akademie INHAIR je originální a exkluzivní portál zaměřený především, nikoliv pouze, na vlasy, vlasovou péči a vlasovou kosmetiku. Na českém trhu se jedná o originální projekt, který každý den přináší novinky ze světa profesionálních kadeřníků, stylistů, kosmetiky. Akademie INHAIR je určena nejen odborníkům a vyučených kadeřníkům, ale také laické veřejnosti. Redakční tým sleduje a přináší reportáže a zprávy z aktuálního dění, seminářů a školení kadeřníků a výrobců vlasové kosmetiky. Díky Akademii INHAIR budete mít stále v přehledu nejdůležitější události v oblasti vlasové péče. Díky vyčerpávajícím přehledům a spolupráci s technology nadnárodních výrobců profesionální vlasové kosmetiky jsme tak jediným a bezkonkurenčním vlasovým portálem v Česku i na Slovensku.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..