Zveme Vás na technologický seminář na téma Panské střihy a ornamenty. Součástí školení budou step by step trendy v oblasti pánských střihů, vytváření precizních ornamentů. V průběhu semináře Vám bude představeno kadeřnické umění v mužském světě včetně stylingu a konečné úpravy vlasů. Nedílnou součásti bude přímá konzultace s technologem.

Školení bude provázet Dalibor Strouhal. Dalibor Strouhal je Hair Designér, již druhé generace kadeřníků. Zúčastnil se několika soutěží, od krajských až po mistrovství republiky. Vlastní několik certifikátů, spolu s ohodnocením hospodářské komory ČR, které dostal v roce 2009. Pořádá vlasové show. Je vyučen v oboru s vyznamenáním a mnoha zkušenostmi. Oboru se věnuje, již pár let a jak sám tvrdí, jeho práce není práci, nýbrž koníčkem a posláním.

Školení: Pánské střihy a ornamenty

Termín školení:

Interhotel MOSKVA ZLÍN, salónek č. 308 (III. etáž)., Náměstí práce 2512, Zlín 760 01

Konání:  Pondělí 9.3. 2015 od 09:00

Cena vstupenky: 2486 Kč včetně paketu kosmetiky Medavita Lotion Concentreé Homme. Účast bude potvrzena certifikátem.

Školitel: Dalibor Strouhal

Technolog: Libuše Kudějová

Paket vlasové kosmetiky Medavita Lotion Concentreé Homme obsahuje:

– 1x MedaVita Lotion Concentree Homme šampón proti vypadání pro muže 250 ml

– 1x MedaVita Lotion Concentree Homme ampule proti vypadání pro muže 13x6ml

– 1x MedaVita Lotion Concentree Homme tonikum proti vypadání pro muže 100 ml

-1x MedaVita Lotion Concentree Homme šampón a sprchový gel v jednom 250 ml

Informace

Cena vstupenky na školení je 2486 Kč včetně paketu MedaVita Lotion Concentreé Homme. Začátek školení je v 09:00. Kapacita školení je omezena. Vstupenky v předprodeji zakoupíte prostřednictvím telefonu +420 777 892 013 (Gabriela Hesová).

About The Author

Akademie INHAIR je originální a exkluzivní portál zaměřený především, nikoliv pouze, na vlasy, vlasovou péči a vlasovou kosmetiku. Na českém trhu se jedná o originální projekt, který každý den přináší novinky ze světa profesionálních kadeřníků, stylistů, kosmetiky. Akademie INHAIR je určena nejen odborníkům a vyučených kadeřníkům, ale také laické veřejnosti. Redakční tým sleduje a přináší reportáže a zprávy z aktuálního dění, seminářů a školení kadeřníků a výrobců vlasové kosmetiky. Díky Akademii INHAIR budete mít stále v přehledu nejdůležitější události v oblasti vlasové péče. Díky vyčerpávajícím přehledům a spolupráci s technology nadnárodních výrobců profesionální vlasové kosmetiky jsme tak jediným a bezkonkurenčním vlasovým portálem v Česku i na Slovensku.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..