Zveme Vás na technologický seminář na téma Panské střihy a ornamenty. Součástí školení budou step by step trendy v oblasti pánských střihů, vytváření precizních ornamentů. V průběhu semináře Vám bude představeno kadeřnické umění v mužském světě včetně stylingu a konečné úpravy vlasů. Nedílnou součásti bude přímá konzultace s technologem.

Školení bude provázet Dalibor Strouhal. Dalibor Strouhal je Hair Designér, již druhé generace kadeřníků. Zúčastnil se několika soutěží, od krajských až po mistrovství republiky. Vlastní několik certifikátů, spolu s ohodnocením hospodářské komory ČR, které dostal v roce 2009. Pořádá vlasové show. Je vyučen v oboru s vyznamenáním a mnoha zkušenostmi. Oboru se věnuje, již pár let a jak sám tvrdí, jeho práce není práci, nýbrž koníčkem a posláním.

Pánské střihy a účesy s Daliborem Strouhalem

Termíny školení:

Prodejna MJC Zlín, Mariánské náměstí 77, 686 01 Uherské hradiště

Konání:  Sobota 10.10. 2015 od 13:00 – 17:00

Školitel: Dalibor Strouhal

Prodejna MJC Zlín, Bayerova 6, 602 00 Brno

Konání:  Sobota 17.10. 2015 od 13:00 – 17:00

Školitel: Dalibor Strouhal

Prodejna MJC Zlín, Mlýnská 952,  779 00 Olomouc

Konání:  Sobota 24.10. 2015 od 13:00 – 17:00

Školitel: Dalibor Strouhal

Informace

Cena vstupenky na školení je 690 Kč. Začátek školení je v 13:00. Kapacita školení je omezena. Vstupenky v předprodeji zakoupíte prostřednictvím telefonu +420 774 892 016 (Radana Hesová).

About The Author

Akademie INHAIR je originální a exkluzivní portál zaměřený především, nikoliv pouze, na vlasy, vlasovou péči a vlasovou kosmetiku. Na českém trhu se jedná o originální projekt, který každý den přináší novinky ze světa profesionálních kadeřníků, stylistů, kosmetiky. Akademie INHAIR je určena nejen odborníkům a vyučených kadeřníkům, ale také laické veřejnosti. Redakční tým sleduje a přináší reportáže a zprávy z aktuálního dění, seminářů a školení kadeřníků a výrobců vlasové kosmetiky. Díky Akademii INHAIR budete mít stále v přehledu nejdůležitější události v oblasti vlasové péče. Díky vyčerpávajícím přehledům a spolupráci s technology nadnárodních výrobců profesionální vlasové kosmetiky jsme tak jediným a bezkonkurenčním vlasovým portálem v Česku i na Slovensku.

Related Posts

3 Responses

 1. Marcela

  Dobrý den, mám dotaz ohledně školení na pánský střih 17.10.2015 v Brně, ono se nekoná? Telefonní číslo na paní Hesovou je nedostupné. Děkuji předem za odpověď, Marcela

  Odpovědět
  • inhair

   Marcelo, děkujeme za upozornění. Správné číslo +420 774 892 016. Školení se koná a proběhne dle plánu 🙂 Přejeme pěkný den.

   Odpovědět
 2. Petra

  Dobrý den kdy bude další školení pánských střihů?a děláte i školení holení vousů?děkuji Petra

  Odpovědět

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..